PDA

Zobacz pełn± wersję : [MkIII] wymiana zarowki w desce rozdzielczej....



Galul
09-07-2007, 22:40
na poczatek powiem Dzien Dobry.
To moj pierwszy post, choc zagladam tu od dawna.
Stalem sie nabywca MKIII 2005 116 KM w pieknej wersji GHIA.
Pytan i watpliwosci mam kilka ale zaczne od najbardziej denerwujacej tj, przepalona zarowka na szafie (ta od temperatury i obrotomierza)
Pytanie? czy to samemu latwo wymienic?? moze jakas nauka od zyciowo bogatszych kolegów?? jak sie do tego zabrac, albo gdzie sie udac???
drugie pytanie to juz dluzsza historia...
w piatek zatankowalem na Shellu przy Marsa zwykly ON i .... Mondek chcial umierac. Dlawi sie, pali jak smok prawie 7 l w trasie, a dotego dymi jak stary Ikarus. dzis podjechalem do przypadkowego warsztatu od diesla i koles stwierdzil, aby nalac np. Ultimate do pelna z dodatkiem 0,5 l MIXOLU. Jak powiedzial tak zrobilem, ale zamiast Mixolu (kojazy mi sie z trabantem) dolalem specyfik STP do diesla (ma czynic cuda:))
samochod troche mniej dymi, ma wieksza dynamike, ale nadal sie dlawi.
Poczekam do wypalenia calego baku i znowu zaje Ultimate. Moze bedzie dobrze. Pytanie do tej czesci to gdzie w W-wie jest ktos godny polecenia w sprawie diesli i ogolnie Mondka?

Dzieki za wysluchanie nowicjusza
galul

maniek_
09-07-2007, 22:44
Odno¶nie żarówki polecam lekture http://www.mondeoklubpolska.org/modules.php?name=News&file=article&sid=194&mode=&order=0&thold=0 :)

Galul
09-07-2007, 23:15
w wyszukiwarce nie chcialo sie nic pokazac.
Dzieki za pomoc

Galul
09-07-2007, 23:15
w wyszukiwarce nie chcialo sie nic pokazac.
Dzieki za pomoc

Jakub
09-07-2007, 23:21
Prosił bym cię tylko o uzupełnienie profilu :) - mam nadzieję że artykuł sie przydał.