PDA

Zobacz pełn± wersję : nie kreca sie na obroty, klopot z odpalaniem



Galul
20-07-2007, 12:17
mam pewien klopot z moim Mondkiem, a mianowicie z jego odpalaniem.
Jak uda sie go odpalic z pierwszego klucza to nie wchodzi od razu na swoje obroty tylko klekocze np na 400-500 a zaraz po 3-5 sekundach zalapie i dziala ok.
Niekiedy potrzebuje 2-3 strzalow aby odpalic.
Na poczatku wydawalo mi sie ze jak jest goroacy to tego klopotu nie ma, ale dzis po nocy odpalil ok, a potem po godzinie jazdy mial klopoty?


Macie Szanowni Koledzy jakies sugestie?

Dodam jeszcze ze 4 dni temu mial robiony WDS i byl bez ani jednego bledu (wtedy chodzilo o wymiane rury od intercoolera)
Dzis bylem w ABSCar na wymianie zarowek w desce i gosc powiedzial ze na jego ucho trzeba zrobic kolejny WDS, probe przelewowa i wymienic wtryskiwacz. O kosztach nie bede mowil aby sie nie wk.... na weekend.

Moze jakis drogowskaz na rozsadny zakladzik zajmujacy sie takimi przypadkami? moze byc na priv.

Dzieki.

pch
22-07-2007, 02:15
schodz±c z tematu, ile zapłaciłe¶ za wymianę żarówek w desce?

Galul
30-07-2007, 00:02
zaplacilem 60 pln razem z wymiana i nowym chyba 6 lub 8 zarowkami.
Ale jak widzialem jak to robili to wiecej nie zaplace. Latwizna.
Jak dzwonisz to mowia ze ok 1 h bedzie to trwalo bo pracy duzo, na miejscu zrobili to w 15 min max.

Nawiasem mowiac do abscar wiecej nie pojade, wyjatkow arogancki i niemily facet w obsudze a mechanicy jakby dopiero co po zawodowce..... ale to moze tylko moje zdanie

grzehol3k
30-07-2007, 12:16
ja mam problemy z odpalaniem jak jest zimny lapie za 2-3 razem i musze go gazowac... W trasie jezdzi super. Powiedzieli mi ze ma zaniskie cisnienie na cylindrach i ze prawdopodobnie glowica jest do zrobienia... + co sie okaze po rozkreceniu silnika, do zrobienia mog byc pierscienie...

a koszt naprawy faktycznie moze wk...

krzys-68
30-07-2007, 13:57
ja mam problemy z odpalaniem jak jest zimny lapie za 2-3 razem i musze go gazowac... W trasie jezdzi super. Powiedzieli mi ze ma zaniskie cisnienie na cylindrach i ze prawdopodobnie glowica jest do zrobienia... + co sie okaze po rozkreceniu silnika, do zrobienia mog byc pierscienie...

a koszt naprawy faktycznie moze wk...to jaki masz przebieg auta?