PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] części do mondeo



dziki119
29-07-2007, 21:12
mam małe pytanko...czy części od mondeo angielskich różnią się od tych niemieckich?chodzi mi konkretnie o lampy przednie...z góry dziękuje za pomoc

STraits
29-07-2007, 21:14
Tak, lampy się różnią. Świecą w drugą strone.

dziki119
29-07-2007, 21:34
dzięki wielkie za pomoc...tak myślałem ze coś może z nimi być nie tak...ale chyba reszta karoserii(zderzak) nie różni się niczym???

STraits
29-07-2007, 21:49
dzięki wielkie za pomoc...tak myślałem ze coś może z nimi być nie tak...ale chyba reszta karoserii(zderzak) nie różni się niczym???

Nie, zderzaki się nie różnią, tak samo jak halogeny w zderzaku czy tylne lampy.

dziki119
30-07-2007, 23:27
dzięki za pomoc...dzisiaj po wielu trudach dostałem przednią lampe...jeszcze tylko zderzaczek i moj mondek wroci do normalnego wygladu...a wiecie moze czy zamienniki zderzakow(jakis tam polskich firm) beda pasowaly czy moze wystapia jakies problemy???

Kafar
31-07-2007, 07:46
dzięki za pomoc...dzisiaj po wielu trudach dostałem przednią lampe...jeszcze tylko zderzaczek i moj mondek wroci do normalnego wygladu...a wiecie moze czy zamienniki zderzakow(jakis tam polskich firm) beda pasowaly czy moze wystapia jakies problemy???

Moga być ciut "za krótkie" znaczy albo nie bedę do rantu błotnika dochodzić albo będą delikatnie odchodzić na boki.

RockFord
31-07-2007, 10:09
Mam zamienniki zderzaków bo kupno oryginałów w dobrym stanie graniczyło z cudem, albo były popękane albo kosztowały od 300zł w górę. Kupiłem zamienniki po ok. 250zł. Pasują idealnie ale jakość wykonania pozostawia trochę do życzenia. Fakt, trzeba się przyjrzeć aby zobaczyć wady w postaci niewielkich deformacji a'la minimalne wgniecenie co nie zmienia faktu że wady te występują. Jednak nie czarujmy się, nowy oryginał to koszt ponad 1000zł więc różnica w jakości musi być. Oczywiście zamienników jest kilka typów od różnych producentów, moje akurat jeśli chodzi o wymiary sa ok, nie wiem jak inne.

Ufo
31-07-2007, 14:38
ja mam zamiennik z polcaru.3 m-ce temu kupiłem za 75 zł,polakierowałem i nie poznać że to zamiennik