PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Lusterka zewnętrzne



chwally
30-07-2007, 23:23
Krótkie (być może glupie) pytanie, czy w MKII składają się lusterka zewnętrzne. Próbowałem i idą z takim oporem że boję sie że coś urwę.

Dzięki i pozdrawiam.

dave_go
30-07-2007, 23:33
nie próbuj bo złamiesz, nie składają się (a szkoda) są tylko lekko sprężyste (dobre i to).

:beer:

chwally
30-07-2007, 23:43
Wielkie dzięki Dave. Niby bzdura ale mimo wszystko ogormne niedopracowanie ze strony Forda (szczególnie jest to dokuczliwe w mieście gdzie mieszkam).

A jeszcze tak z innej beczki, czy u Was podwójne domykanie zamków dziala tez w tylnich drzwiach? Bo u mnie owszem przednich nie da sie o wewnatrz otworzyć ale tylne jak najbardziej... tez mi zabezpieczenie!

STraits
31-07-2007, 11:45
Wielkie dzięki Dave. Niby bzdura ale mimo wszystko ogormne niedopracowanie ze strony Forda (szczególnie jest to dokuczliwe w mieście gdzie mieszkam).

A jeszcze tak z innej beczki, czy u Was podwójne domykanie zamków dziala tez w tylnich drzwiach? Bo u mnie owszem przednich nie da sie o wewnatrz otworzyć ale tylne jak najbardziej... tez mi zabezpieczenie!

No bo pewnie masz uszkodzony siłownik w tylnych drzwiach. Powinny sie ryglować.

lewyy86
31-07-2007, 11:57
nie próbuj bo złamiesz, nie składają się (a szkoda) są tylko lekko sprężyste (dobre i to).

:beer:Oj nie wiem czy się przypadkiem nie składaja w mkI przynajmiej z końca produkcji są chyba identyczne lusterka i wydaje mi sie że u mnie udało mi sie kiedyś złożyć lusterko od strony kierowcy

STraits
31-07-2007, 12:14
nie próbuj bo złamiesz, nie składają się (a szkoda) są tylko lekko sprężyste (dobre i to).

:beer:Oj nie wiem czy się przypadkiem nie składaja w mkI przynajmiej z końca produkcji są chyba identyczne lusterka i wydaje mi sie że u mnie udało mi sie kiedyś złożyć lusterko od strony kierowcy

Tylko Ci się wydawało :)

W GB widziałem fotki mk2 st200 przerobionego na lusterka sterowane elektrycznie. Wg. katalogu na rynek japoński takie lusterka do mk2 występowały, zresztą nawet schematy elektryczne mówią to samo - w mk2 BYŁY przewidziane lusterka składane ektrycznie, ale w żaden sposób sie ich nie da zamówić z katalogu

lewyy86
31-07-2007, 12:19
Ale lusterka mk2 st220 mogę się różnić od zwykłego mk2 wkońcu to wersja sportowa:d

STraits
31-07-2007, 12:21
Ale lusterka mk2 st220 mogę się różnić od zwykłego mk2 wkońcu to wersja sportowa:d

Są takie same, nie różnią sie niczym. I nie ST220 tylko ST200. Ale to gość SAM sobie włożył lusterka od jakiegoś innego samochodu. Fabrycznie na rynek EUROPEJSKI nie występowały składane lusterka w żaden sposób - zarówno ręcznie jak i elektrycznie.