PDA

Zobacz pełną wersję : Dobry warsztat CarAudio w Warszawie?



Pablo81
05-07-2005, 00:02
Czy możecie polecić jakiś dobry ale i nie drogi warsztacik car audio cobym wreszcie zestaw głośników, wzmaka i tubę zapodał :)

fuel111
05-07-2005, 10:18
Pablo za normalne pieniądze zrobisz to na Radzymińskiej - jadąc w kierunku Marek po prawej stronie .jakieś 300 m za OBI. Ostatnio kolesiowi zamontowali monitor sufitowy i DVD. Sa pewnie inne zakłady ja z ich usług korzystałem w poprzedniej Toyocie :metal

Lolo
05-07-2005, 11:54
Fuel ten zaklad jest po lewej stronie jadąc do Marek. Łatwo tam trafic bo przed bramą stoją zawsze jakieś odpicowane autka (Cinquecento 4x4 :)
Ja osobiście zakłądałem wszystko sam z lekką pomocą kumpla z Kliniki, ale znam gościa który u nich nagłaśniał Calibre i efekt jest naprawde świetny no i tanio. Znam jeszcze jednego magicznego goscia który zajmuję sie instalką, ale to dopiero jutro mógłbym zdobyc jakieś konkretne namiary.

Lolo
05-07-2005, 13:31
jeszcze dwa takie adresy:

http://www.klinikadzwieku.com.pl/instalacje.htm wybierz tylko ford i pozniej model...

drugi: gosciu jest z Grodziska nazywa sie Yankess i jest solidny i tani. jak bedziesz zainteresowany to zapraszam na priv.

fuel111
05-07-2005, 15:30
Klinika nie jest tania. Oj nie :)

Lolo
05-07-2005, 16:05
Ale przedstawia ciekawe rozwiązania. Jest skad pomysły czerpać. Widze ze oni akurat cos atkiego maja w przykladach. warto tez przejrzec rozwiązania z innych samochodów i modeli. A może coś komuś sie spodoba. A wykonanie zostawiamy juz komuś taniemu albo robimy to samemmu.

Pozdrawiam

Pablo81
05-07-2005, 22:26
Renomę Kliniki znam i ich ceny też :wall: ale niedługo chyba wymienię Mk II na Mk III lub S80 i nie chcę ładować kasy niepotrzebnie.

Lolo
05-07-2005, 22:35
Renomę Kliniki znam i ich ceny też :wall: ale niedługo chyba wymienię Mk II na Mk III lub S80 i nie chcę ładować kasy niepotrzebnie.

Klinika dzwieku jest jedynie pomyslem na rozwiazania zabudowy. Ten sam sprzet mozna zainstlowac za mniejsze pieniadze. :metal Powiedz jaka sume chcesz zaiwestowac, jakiej muzyki sluchasz oraz jaki efekt chcesz uzyskac...
Swoja droga nie wiem czy wybor volvo jest dobrym pomyslem. Gdzie znajdziesz taki drugi klub jak TEN. Volvo na pewno takiego nie ma. hehe

pozdrawiam.

waldemarz
05-07-2005, 22:42
Fuel ten zaklad jest po lewej stronie jadąc do Marek. Zalezne od ktorej strony jedziesz do Marek czy z Wawy czy od strony Radzymina. :satan:

fuel111
05-07-2005, 22:55
Fuel ten zaklad jest po lewej stronie jadąc do Marek. Łatwo tam trafic bo przed bramą stoją zawsze jakieś odpicowane autka (Cinquecento 4x4 :)
Ja osobiście zakłądałem wszystko sam z lekką pomocą kumpla z Kliniki, ale znam gościa który u nich nagłaśniał Calibre i efekt jest naprawde świetny no i tanio. Znam jeszcze jednego magicznego goscia który zajmuję sie instalką, ale to dopiero jutro mógłbym zdobyc jakieś konkretne namiary.

Adres tego zakładu to Radzymińska 212 A a jadąc z centrum Warszawy do Marek to po prawej nie po lewej bo też jest inny warsztat.

Lolo
05-07-2005, 23:02
Wiec chyba zaszlo drobne nieporozumienie fuelku. JA wlasnie o tym drugim mowilem, wrecz na przeciwko tego o ktorym ty mowisz. Dajemy w ten sposob pawłowi dwa adresy w jednym rejonie...

Pozdrawiam.

Pablo81
05-07-2005, 23:12
Oblukam 8O niedługo te warsztaty + ten od Lolo i od mojego znajomego i może wreszcie więcej volume zapodam :metal

Lolo
05-07-2005, 23:14
No to czekamy na efekty. Mieszkasz calkiem niedaleko mnie, wiec jak cos to jak w dym...

Pablo81
05-07-2005, 23:17
Powiedz jaka sume chcesz zaiwestowac, jakiej muzyki sluchasz oraz jaki efekt chcesz uzyskac...
Swoja droga nie wiem czy wybor volvo jest dobrym pomyslem. Gdzie znajdziesz taki drugi klub jak TEN. Volvo na pewno takiego nie ma. hehe
pozdrawiam.

Do 2 tys zł. (chiba powinno styknąć) Jest radio i zmienniarka. Trzeba system z przodu i wzmak+sub. Muzyka bardzo różna od rocka przez hh do techno. Nie chcę dudnienia -bas ma być miękki. Chociaż za tą sumę to wymagania nie mogą być za duże.
A co do Volvo to s80 mnie od dawna korci. Bardzo fajna bryka. Ale racja, klubu niet.

Lolo
05-07-2005, 23:25
moja propozycja. 2 wzmacniacze, 1 na glosniki, 2 na suby. Skrzynia klasyczna - zamknieta. Bez bass-reflex'ów bo one daja tylko duzo szumu. Widzialem ostatnio takie zestawy JBL sub plus wzmak (zadne aktywne ) za okolo 600 zeta. głosniki plus ich wzmacniacz to kolejne 600- 700 zeta. No i kable 100-150. no i jeszcze zostanie na :beer:

Pozdrawiam.

Siemion
18-07-2005, 01:07
To ja mogę jeszcze dorzucić coś z górnej półki:
Warszawa
CENTRUM CAR HI-FI
ul. Bokserska 53
022 853 62 71
www.centrumcarhifi.com.pl
Ja co prawda nie zdecydowałem się na instalację w tym warsztacie, ale słuchałem ich instalacji i powiem, że grało jak siemasz. Goście robią instalacje pod klienta i rodzaj muzyki której słucha.
Jedyna ich wada to cennik, ale coś za coś. Za coś na prawdę dobrego trzeba płacić.
Ja u siebie oo tej pory wymieniłem tylko głośniki z przodu, z fordowskich 5x7, na Alpine, model SPS-570A (też 5x7).
Pierwsze wrażenie jest takie że jest lepiej, ale niewiele lepiej.
Żeby to dobrze zagrało, to musi byś głośnik w systemie - oddzielnie tweeter, oddzielnie bas/średni ton. A to już zabawa z montażem gwizdków w słupki przednie, lub jak ktoś woli można je montować bezpośrednio na przedniej półce w okolicy nawiewów na szyby boczne.
Wniosek mam taki że najchętniej bym nie zmieniał głośników w tylych drzwiach, bo dają ciepły i miękki bas co dobrze uzupełnia przednie, ale zamianiłbym te przednie Alpiny dwidrożne na coś z oddzielnym tweeterem i zwrotnicą.
Pozdrawiam

rafek
21-08-2005, 18:15
to ja zapodam jeszcze zestaw kolegi www.audiocar.pl i wejśc w promocje tam szukać

fuel111
21-08-2005, 21:02
Generalnie wszystkie te warsztaty wiedzą o czym mówią, ale cena trzeba mieć kasę i bdzie banglać oki. :))