PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] pompa wspomagania czy regenerować?



radzik
12-08-2007, 21:55
Witam, właśnie zarejestrowałem się w Klubie, więc od razu przepraszam za ewentualne wpadki(brak doświadczenia).
Niedawno kupiłem MK II i jestem z niego bardzo zadowolony, ale jest rzecz która mnie martwi, otóż przy wymianie rozrządu mechanik poinformował mnie że chyba cieknie mi pompa wspomagania i zalewa coś tam - jednakże ja nie odczuwam gorszego działania wspomagania, a i jak obserwuję (jakieś 10 dni) nie ubywa mi płynu w zbiorniku - więc moje pytanie czy coś mam z tym robić czy dać spokój- a jeżeli nic nie zrobię a pompa cieknie to czy poza padnięciem pompy jeszcze coś mi grozi....?!
Czy ktoś regenerował już pompę, (mi powiedzieli 300zł i dzień roboty na warsztacie) - czy warto?

Jeżeli ktoś mial cierpliwość to przeczytać i podzieli się ze mną swoimi sugestiami, z góry wielkie dzięki.Pozdrawiam

Netoper
12-08-2007, 22:21
Witaj :beer:


przepraszam za ewentualne wpadki
Dopisz sobie w profilu jakim autem jeździsz. :metal:

że chyba cieknie mi pompa
To sam nie jest pewien? 8O

jednakże ja nie odczuwam gorszego działania
Przy cieknącej pompie w większości przypadków wspomaganie działa bez zarzutu.

czy coś mam z tym robić
Jeśli faktycznie cieknie to zobacz jakiej wielkości jest ten wyciek. Z wyciekami jest różnie, często kapie po prostu kropelka na jakiś czas i to wszystko, jednak jak wyciek się powiększy a akurat nie zauważysz to możesz uszkodzić na amen pompę.
Netoper