PDA

Zobacz pełn± wersję : [MkII] Jaki gaz?



KaiNeK
13-08-2007, 12:54
Witam mam zamiar załozyc gaz do mojego samochodziku i chcialbym sie dowiedziec jaki polecacie bo mam do wyboru polskiego staga 300 za 2300 sekwencje albo wloska sekwencje za 2600 nie pamietam jakiej firmy ale chyba firenzo czy jakos tak i tej samej firmy zwykly niesekwencyjny za 1700 z oslonami na kolektor itd.

LaBobas
13-08-2007, 15:28
Temat rzeka.O tym pisalismy setki razy.Ta wloska to chyba Landi Lorenzo.Wiele osob ostatnio wypowiadalo sie o Stagu 300,ze dobrze to dziala.A co do II generacji to........ja mam taka i zadowolony jestem.Zalozyc "grzybki" w tym jedna na kolektor od spodu i masz z glowy konsekwencje po strzalach.Ale gdyby 2 lata temu sekwencja kosztowala 2300,a nie 3600 to bym zalozyl sekwencje :metal:

Sintadas
13-08-2007, 16:33
załóż BRC, ta sama cena a sprawdzona. moj kolega, który kiedy¶ zakładał instalacje mowi ze s± najlepsze.

mmmk
13-08-2007, 17:34
ja mialem landi renzo (bo tak to sie chyba pisze :) ) w scorpio i sprawowala sie niby super... niby bo po 1 tak uwazalem do czasu az w mondeo wyladowala instalacja ELPIGAZ'u a pozatym landi renzo ma dziwne zachowania po odpieciu akumulatora... potrafi zapomniec ustawienia i trzeba jechac na ponowna regulacje co jest bardzo bardzo wkurzajce. i to nie tylko ja mialem taki przypadek z ta instalka i nie byl to tez ten sam zaklad montujacy. a co do tanich sekwencji?? mialem kiedys taka i samochod wogole na tym nie chcial jezdzic i i tak i tak musialem doplacic do wlasnie landi renzo zeby go normalnie uzywac