PDA

Zobacz pełną wersję : pioneer deh-7400



cycu
05-07-2005, 20:34
co sadzicie o tym radyjku mam okazje go kupic za 600zl tylko nie wiem czy sie oplaca, moze ma ktos z was takie i sie wypowie

fuel111
05-07-2005, 21:07
Cycu targować się trza niech ci zejdzie z ceny i stan wizualny się liczy, no i musi być sprawne. Samo radio jest jak najbardziej oki. Sam używam Pionerka :metal

Lolo
05-07-2005, 21:10
Osatnio pisalem posta na ten temat. Za te pieniądze można mieć Pionka 5700 albo Alpinke 98costam ale modelu nie pamietam teraz. parametry radia serii 7 nie sa tak zle nawet teraz. radio czyta wszelkie formaty audio, o ile pamietam 3 gniazda RCA, 1-bitowy procsor dzwieku. Normalka. Nie poweim ci bierz albo nie. Powiedz lepiej czy zamieerzasz cos rozbudowywac czy ma byc to tylko zwykla jednostka grajaca.... Bo jezeli tak to bedzie to wystarczajace i chyba za rozsadne pieniadze. Widzialem gdzies takiego ostanio z pilocikiem co prawda na kablu, ale...

Pozdrawiam

Lolo
05-07-2005, 21:14
Popelnilem blad w poprzednim poscie. Mianowicie nie radia serii 7 maja dobre parametry, bo mialy je zawsze. Chodzilo mi o serie 400. Jest to ta koncówka numeru modelu. fajny wyswietlacz - taki "z bajerami" które nie maja wplywu na jakosc muzyki...

A targowac sie trzeba, chocby i na to :beer:

pozdrawiam.

Oktan
05-07-2005, 23:23
miałem okazję pobawić się tym radyjkiem, moje odcuzcia są raczej średnie: czasami zbyt skomplkowane menu: trzeba długo szuakć aby znaleść interesującą nas opcję, poza tym szukanie mp3 na płycie która posiada kilka katalogów to jest juz porażka :getsome: , wyświetlacz fajny al ebardziej jako gadżet niż użytek, znajomy BARDZO się napalił na to radio -> tylko to i żadne inne !! -> teraz już zmienia zdanie i radio :)

Co do jakości dźwięku to gra fajnie, miło, miękko - faktem jest że znajomy ma inne niż standardowe głośniki (ma to wszystko w Audi 80).

PS.: nie zrozyum mnie źle - wybór i tak należy do ciebie cycu , jak zwykle jeden będzie zachwalał towar inny dokładnie przeciwnie.

:bigok:

jarekk
11-07-2005, 12:37
...w szafie i kombinuje jak nie tracąc na estetyce włozyś go w miejsce dykcianego 6000CD w które fabrycznie wyposażono mojego MkIII. 7400 gra bardzo przyzwoicie, z ładnym miekkim basem. Faktycznie menu bardzo skomplikowane, ale do funkcji podstawowych dostęp szybki. czytanie mp3 nagranych w zagnieżdżonych folderach to faktycznie obłęd, ja sobie po prostu wypaliłem płytki 'do samochodu' i jest ok. Polecam. Koniecznie z pilotem na kierownicę!

tomx
15-07-2005, 16:49
Ja miałem Pionniera Deh 6400 grało jak marzenie było super duzy wyświetlacz i czysty dzwięk ale po 2 miesiącach mi ukradli i został mi panel... :(