PDA

Zobacz pełną wersję : [Audio] Problem z zasilaniem



Kurskey
19-08-2007, 16:34
Panowie od jakiegoś czasu zaczeło mi samoistnie wyłączac sie radio :satan: po jakims czasie gdy je wyjmowałem i ruszałem kablami na jakis czas sie włączało a pozniej znowu lipa :wall:
Od czego zacząć gdzie szukać przyczyny??

Blejdzik
20-08-2007, 15:01
W kablach lub wtyczkach :satan:

Nekrosik
20-08-2007, 19:42
wyjmij cale radio i sprawdz czy nic z kablami sie nie stalo i czy wtycki jakims dziwnym trafem sie nie polamaly czoc cus... jak nie to to bedzie trzeba glebiej szukac :satan:

Andrzej10
20-08-2007, 20:21
Fabryczne czy jakieś firmowe? Bo jak fabryczne to tak samo miałem w srebrnym w czasie jazdy się wyłączało i trzeba było kod wstukać. Jest na to jeden uniwersalny sposub. Wyciągnąć radyjko i pożądnie przeczyścić kostki i silnie je wpiąć. Z autopsi pomaga. Pozdrawiam

Kurskey
21-08-2007, 00:50
Szukałem i szukałem niby w kablach było wszystko OK. Dodam ze radio nie jest fabryczne :satan: Zasilanie w kostkach jest wiec pewnie cos sie działo z radiem, wyciagłem bezpiecznik wsadziłem spowrotem niby w inne miejsce bo sa dwa miejsca na niego po czym radio zadziałało :wow2: ale niestety po każdym wyłączeniu zapłonu radio traci pamieć :zly:

zbigniew
21-08-2007, 01:11
może masz podłączony tylko jeden kabelek od radia pod (+), a back-up pamięci nie

Nekrosik
21-08-2007, 17:04
drugi "staly" + sobie podepnij i powinno pomuc. Aha jakto masz miejsca na bezpieczik?? w radiu czy na kablach?? moze musisz miec dwa aby dobrze dzialalo...