PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] Przednie lampy.



borysek
20-08-2007, 21:15
Witajćie koledzy pomocy jak wymontowac przednie lampy bo zaczołem rozkrecac ale niechcom wyjsc czy trzeba odkrecic przedni zdezak ale jak niemam pojecia.Chce wyczyscic szkła. :placz:

seb83
20-08-2007, 21:19
z tego co wiem to nie trzeba wyciagac zderzaka trzeba atrape rozkrecic i wyciagnac i sa do okola lamp srobki i je odkrecic

masp58
21-08-2007, 09:05
jak wymontowac przednie lampy
Poszukaj w tekstach. Najogólniej, musisz odkręcić atrapę i wkręty pod nią, potem wykręcasz wkręty pod kierunkami. Następnie ściągasz całość - początkowo wydaje się, że nie da się tego całego pasa z lampami wyjąć, ale powoli i ostrożnie jest to do zrobienia.

masp58
21-08-2007, 09:06
jak wymontowac przednie lampy
Poszukaj w tekstach. Najogólniej, musisz odkręcić atrapę i wkręty pod nią, potem wykręcasz wkręty pod kierunkami. Następnie ściągasz całość - początkowo wydaje się, że nie da się tego całego pasa z lampami wyjąć, ale powoli i ostrożnie jest to do zrobienia.

zysek2
22-08-2007, 22:13
Kolego zeby wyczyscic szkła mozesz rozczepic takie metalowe klipsy które trzymają szkło z odblaskiem. Jest ich chyba 3 na łączach leflektoru

WBmondeo
22-08-2007, 22:18
Witajćie koledzy pomocy jak wymontowac przednie lampy bo zaczołem rozkrecac ale niechcom wyjsc czy trzeba odkrecic przedni zdezak ale jak niemam pojecia.Chce wyczyscic szkła. :placz:
pod kierunkowskazem jest jeszcze jedna śruba