PDA

Zobacz pełną wersję : link do dobrego tunera od stylistyki...



Borro
06-07-2005, 22:08
Dostaję od czasu do czasu privy z zapytaniem o to gdzie i jak dokonoałem przeróbek Mondeo. Więc podam może link do strony tej firmy (poniekąd znanej warszawiakom) i niech każy sobie zobaczy jak to się robi.
Global Plast - http://www.autostyl.waw.pl/styl.htm# w zakładce "Auta w pełnej stylizacji".

Tu macie także zdjęcia mojego Mondka w całej krasie: www.republika.pl/bpmondi/1m.jpg

fuel111
06-07-2005, 23:10
To stąd był kiedyś prezentowany cudak czarno - zielony. 8O

Oktan
06-07-2005, 23:56
dokładnie fuel111 :brawo:

ja bym im w życiu nie dał swojego bolidu do roboty !!

wykonanie u Borro jest ok, ale to co prezentują na swojej stronie (do :ass: z resztą) zapobiega zapędom pozostawienia u nich auta do "stylistycznych modyfikacyji" ufff.....

PS.: informacja dla posiadaczy extremalnie porąbanych pomysłów na przerobienie "stylistyczne" swoich aut -> wszelki serwis samochodu możliwy po użyciu specjalistycznego sprzętu i narzędzi:

http://www.autoo.pl/mkp/MKP20050706224300.JPG

http://www.autoo.pl/mkp/MKP20050706224618.JPG

ze względu na powiększenie masy auta o ileś tam...

waldemarz
07-07-2005, 00:04
Borro ale powiem ci uczciwie ze twoj mondziak stracil z przodu to cos w sobie co ma kazdy mundziak.

Oktan
07-07-2005, 00:20
a dla mnie wykonanie Mondeo By Borro jest ok, dlaczego ?? ano dlatego że byłeś konsekwentny w całym projekcie, a nie popełniłeś błędu typu: to wezmę od tego, to od tego a to jeszcze skąd inąd :brawo:

MaciekG
07-07-2005, 00:54
Tak zupełnie poza konkursem: Borro - ja tam bym nie chciał, żeby mój numer rejestracyjny był na ich stronie ;)

Borro
07-07-2005, 09:57
fuel111: ten cudak to ma być ich democar więc jeśli tak to moim zdaniem idealnie prezentuje możliwości firmy, a chyba o to chodzi w budowaniu auta demonstracyjnego.

waldemarz: a tu się z tobą nie zgodzę, przód to żaden mój wymysł tylko robiona nakładka na wzór oryginalnej dedykowanej do Mondeo. Jeśli chodzi o brak znaczka FORD to musiałem się go pozbyć żeby wszystko tworzyła jedną całość - niestety ze znaczkiem wyglądało wszystko od czapy. Ale znaczek leży na półce w garażu

Oktan: dzięki Oktan, masz rację chciałem zachować jeden styl przeróbek ale robiłem wszystko pod własny projekt i dopiero się wszystkiego uczyłem. Sam patrzę krytycznym okiem na moje przeróbki i dziś stwierdzam, że wiele zmian dokonałbym zupełnie inaczej. Cóż człowiek uczy się na błędach, szkoda tylko, że na swoich.

MaciekG: hehehe dziwna sprawa z tym nr rejestracyjnym - widać go tylko na prezentacji ogólnej wszystkich aut, w powiększeniu już jest zasłonięty. No cóż trudno się mówi.

A mówiąc ogólnie to firma jest jak najbardziej wporzo. Weście pod uwagę, że 99% aut prezentowanych na ich str to są w całości projekty klientów, oni tylko doradzają jak tego dokonać, jakich elementów ewentualnie użyć i wykonują przeróbki. Są naprawdę profesjonalistami, a że ludzie mają takie pomysły na tuning to już nie ich sprawa.