PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Wejście AUX Ford CD 6000



Andrew
28-08-2007, 22:02
Hello przyjaciele.
Mam pytanie. Czy ktoś z Was już kombinował z wejściem AUX w schowku waszego Mondeo? Mam radio CD 6000 i dowiedziałem się, że jest możliwe podłączenie tym złączem (oprócz oczywistej zmieniarki) innych urządzeń typu Ipod, mp3 itp. Czy możecie mi napisać w jaki sposób to zrobić? Jakich przewodów użyć? Pomóżcie proszę.

STraits
28-08-2007, 22:23
A nie lepiej kupić fabryczny zestawik ? Nie kosztuje to drogo. W komplecie jest gniazdo, instrukcja i przewód. Montuje się to w okolicach schowka na okulary.

koper
29-08-2007, 08:53
ja podłączam empetrójkę. i nawet gra, tylko jest jeden ból.
gniazdo dość szybko zaczyna się robić luźne i kabelek wypada...

boro
29-08-2007, 08:54
A nie lepiej kupić fabryczny zestawik ? Nie kosztuje to drogo.

Mógłbyś powiedzieć gdzie to można kupić i ile orientacyjnie kosztuje? Mam u siebie CD 6006, ale też interesowałaby mnie możliwość podłączenie mp3 przez AUX, bo żadne transmitery FM nie wchodzą w rachubę. Skoro to jest do CD 6000 to może i do 6006 będzie pasowało.

STraits
29-08-2007, 08:59
Tutaj chodzi o modele 6000CD do wersji PO LIFCIE mk3, czyli 2003->
Ale np. do NAVI RNS4 po mini-ISO bez problemu można taki sygnał wprowadzić :)

Cena tego wynalazka to 20 PLN (samo gniazdo), ale musze namierzyć gdzieś cały zestaw, bo widziałem.... ale przewertować ecata to troche trzeba. Wieczorem napisze dokładnie co i jak.

boro
29-08-2007, 09:13
W ST220 z 2003 widziałem takie samo radyjko jak moje czyli to 6006, stąd myślałem, że przypasi. U mnie go nie było oryginalnie, zostało zamontowane później jak 5000 CD się komuś spodobało... Jakbyś mógł zerknąć czy jest możliwość dokupienia do takiego radia 6006 wyprowadzenia AUX to byłbym wdzięczny :)

STraits
29-08-2007, 14:12
W ST220 z 2003 widziałem takie samo radyjko jak moje czyli to 6006, stąd myślałem, że przypasi. U mnie go nie było oryginalnie, zostało zamontowane później jak 5000 CD się komuś spodobało... Jakbyś mógł zerknąć czy jest możliwość dokupienia do takiego radia 6006 wyprowadzenia AUX to byłbym wdzięczny :)


Fabrycznie czegos takiego nie ma, ale trzebaby zobaczyc jak wrzucic taki sygnal. Moim zdaniem bez problemu sie da bo kumpel takie cos do 5000 zrobil, tyle ze kabel w srodku podlutowal. Ponoc jest nawet miejsce na plytce z napisem AUX. Ja u siebie mam na MINI ISO w RNSie wiec bez problemu moge to podpiac, ale musze looknac na rozpiske kabli do 6006.

Hugo
29-08-2007, 15:32
Hello przyjaciele.
Mam pytanie. Czy ktoś z Was już kombinował z wejściem AUX w schowku waszego Mondeo? Mam radio CD 6000 i dowiedziałem się, że jest możliwe podłączenie tym złączem (oprócz oczywistej zmieniarki) innych urządzeń typu Ipod, mp3 itp. Czy możecie mi napisać w jaki sposób to zrobić? Jakich przewodów użyć? Pomóżcie proszę.

Ja mam fordowskie Sony 6000 mp3 w MKIII z 2006r wejście AUX w schowku obsługuje wszystko co podaje sygnał na "małym jacku" stereo - od nokii n95 po jakieś mp3playery, sygnał w duuuuzej mierze zależy od jakości styków i wykonania kabelka.

STraits
29-08-2007, 16:23
Hello przyjaciele.
Mam pytanie. Czy ktoś z Was już kombinował z wejściem AUX w schowku waszego Mondeo? Mam radio CD 6000 i dowiedziałem się, że jest możliwe podłączenie tym złączem (oprócz oczywistej zmieniarki) innych urządzeń typu Ipod, mp3 itp. Czy możecie mi napisać w jaki sposób to zrobić? Jakich przewodów użyć? Pomóżcie proszę.

Ja mam fordowskie Sony 6000 mp3 w MKIII z 2006r wejście AUX w schowku obsługuje wszystko co podaje sygnał na "małym jacku" stereo - od nokii n95 po jakieś mp3playery, sygnał w duuuuzej mierze zależy od jakości styków i wykonania kabelka.

Ten fabryczny kabelek wygląda bardzo OK... także myśle ze nie powinno byc z nim problemow :) Czy mozesz cyknąć fotke gdzie masz to zamontowane ?

Hugo
29-08-2007, 16:45
Hello przyjaciele.
Mam pytanie. Czy ktoś z Was już kombinował z wejściem AUX w schowku waszego Mondeo? Mam radio CD 6000 i dowiedziałem się, że jest możliwe podłączenie tym złączem (oprócz oczywistej zmieniarki) innych urządzeń typu Ipod, mp3 itp. Czy możecie mi napisać w jaki sposób to zrobić? Jakich przewodów użyć? Pomóżcie proszę.

Ja mam fordowskie Sony 6000 mp3 w MKIII z 2006r wejście AUX w schowku obsługuje wszystko co podaje sygnał na "małym jacku" stereo - od nokii n95 po jakieś mp3playery, sygnał w duuuuzej mierze zależy od jakości styków i wykonania kabelka.

Ten fabryczny kabelek wygląda bardzo OK... także myśle ze nie powinno byc z nim problemow :) Czy mozesz cyknąć fotke gdzie masz to zamontowane ?

Nic nie montowałem (poza uchwytem do komórki). Wejście AUX mam fabrycznie w schowku, jak gram muzyke z komórki to wtykam jacka w komórkę (gniazdo słuchawek), a jak z mp3 playera to zwykle syn mi muzykę zapodaje.

Pisząc o kabelku miałem na myśli kabel mini jack pomiędzy wejściem w schowku, a urządzeniem podającym muzykę.

Zrobię fotkę konsoli i wkleję ale nie ma tam nic ciekawego :)

Jakub
29-08-2007, 17:41
Zrób fotki tego kabelka.

STraits
29-08-2007, 19:48
Hello przyjaciele.
Mam pytanie. Czy ktoś z Was już kombinował z wejściem AUX w schowku waszego Mondeo? Mam radio CD 6000 i dowiedziałem się, że jest możliwe podłączenie tym złączem (oprócz oczywistej zmieniarki) innych urządzeń typu Ipod, mp3 itp. Czy możecie mi napisać w jaki sposób to zrobić? Jakich przewodów użyć? Pomóżcie proszę.

Ja mam fordowskie Sony 6000 mp3 w MKIII z 2006r wejście AUX w schowku obsługuje wszystko co podaje sygnał na "małym jacku" stereo - od nokii n95 po jakieś mp3playery, sygnał w duuuuzej mierze zależy od jakości styków i wykonania kabelka.

Ten fabryczny kabelek wygląda bardzo OK... także myśle ze nie powinno byc z nim problemow :) Czy mozesz cyknąć fotke gdzie masz to zamontowane ?

Nic nie montowałem (poza uchwytem do komórki). Wejście AUX mam fabrycznie w schowku, jak gram muzyke z komórki to wtykam jacka w komórkę (gniazdo słuchawek), a jak z mp3 playera to zwykle syn mi muzykę zapodaje.

Pisząc o kabelku miałem na myśli kabel mini jack pomiędzy wejściem w schowku, a urządzeniem podającym muzykę.

Zrobię fotkę konsoli i wkleję ale nie ma tam nic ciekawego :)


Chodzi mi o miejsce montażu/osadzenia :) Chce zamontować tak żeby było "jak fabryczne" :)

STraits
29-08-2007, 20:13
Taki zestawik z kablem, wtyczką, instrukcją i samym gniazdem do podłączenia kosztuje około 55-60 PLN. Jak ktoś bedzie chciał to po Zlocie zakupie cos takiego i napisze how-to do podłaczenia. Potrzebuje tylko od Hugo fotki gdzie to sie fabrycznie montuje :)

bartekmdf
07-08-2014, 13:01
Na alledrogo.pl za 39 pln kupiłem
ZŁĄCZE AUX JACK FORD 6000 CD MODEO FOCUS Galaxy
Kostkę wpina się od tyłu radia i kabelek z jackiem 3, 5 mm wyprowadza w dowolne miejsce

krismk3
07-04-2015, 11:59
witam
mam pytanko udało mi się naprawić oryginalne gniazdo AUX w mk3 (urwały się kabelki przy wtyczce), radyjko gra lecz gniazdo jest strasznie luźne i muzyczka troszkę przerywa lub gra na mono trzeba podłubać wtyczką w gnieździe aby dobrze grało. pytanie czy da się to rozebrać i jakoś naprawić??? aby wtyczka wchodziła ciaśniej ??