PDA

Zobacz pełn± wersję : [Antena] Magnes zim±



ZahMaster
29-08-2007, 00:59
Hehe. Wiem, że do zimy jeszcze daleko :)) ale tak mnie zastanawia sprawa z umieszczaniem antenki magnesowej na dachu w czasie owej pory roku. Co zrobić żeby nie przymarzła? Może macie jakie¶ sprawdzone sposoby? Dzięki i pozdrawiam

krzys-68
29-08-2007, 07:55
folia na dach jedynie :satan:

pleban
29-08-2007, 18:03
S± specjalne podkaładki gumowe :)

Pinki2
31-08-2007, 14:05
ja mam w Lemmie takikego gumowego kondonka i nie ma problemu

norbi333
31-08-2007, 18:05
Ja mam folię naklejon± :)

krzys-68
01-09-2007, 09:59
S± specjalne podkaładki gumowe :)a co to da skoro kladziesz na brudn± blache? :satan:

pleban
01-09-2007, 13:55
To samo co folia :)
Tylko jako¶ tak estetyczniej :))
No i oczywi¶cie guma tak nie niszczy lakieru(nawet po przymarznięciu) jak metal :metal:

krzys-68
03-09-2007, 10:31
To samo co folia :)
Tylko jako¶ tak estetyczniej :))
No i oczywi¶cie guma tak nie niszczy lakieru(nawet po przymarznięciu) jak metal :metal:Nieprawda
bo dach zasniezony i brudny z miejsca okelonego foli± mozesz wyczyscic bez ryzyka uszkodzenia powierzchni lakierowanej :hehe:

Tauros
03-09-2007, 18:10
To samo co folia :)
Tylko jako¶ tak estetyczniej :))
No i oczywi¶cie guma tak nie niszczy lakieru(nawet po przymarznięciu) jak metal :metal:Nieprawda
bo dach zasniezony i brudny z miejsca okelonego foli± mozesz wyczyscic bez ryzyka uszkodzenia powierzchni lakierowanej :hehe:

Dokladnie, lakieru nigdy nie doczyscisz do "czystej blachy"...Wystarczy, ze pozostanie Ci jakis brud (drobinki piasku etc), zalozysz magnes z podkladka gumowa i przy jezdzie, magnes zacznie sie ruszac co automatycznie="drapanie lakieru" i powstana rysy...A tak magnes z podkladka gumowa na folii to moze sobie drapac, lakier sie nie niszczy, jedynie folia... :bigok:

wikakika
03-09-2007, 18:49
Wszystko ładnie pięknie, a powiedzcie jak to jest czy podklejenie pod gumę jeszcze dodatkowej folii nie osłabia wła¶ciwo¶ci przyci±gania magnesu, odległo¶ć pomiędzy powierzchni± magnesu a blach± się zwiększa wiem że s± to setne mm ale zawsze przy większych prędko¶ciach może grozić ci±gnięciem anteny za samochodem i poobijanym samochodem.

silverado
03-09-2007, 19:04
Co do mocowania antenki zim± .... sprawdze to zim±. Narazie się tym nie martwię.

Tauros
04-09-2007, 00:37
Wszystko ładnie pięknie, a powiedzcie jak to jest czy podklejenie pod gumę jeszcze dodatkowej folii nie osłabia wła¶ciwo¶ci przyci±gania magnesu, odległo¶ć pomiędzy powierzchni± magnesu a blach± się zwiększa wiem że s± to setne mm ale zawsze przy większych prędko¶ciach może grozić ci±gnięciem anteny za samochodem i poobijanym samochodem.
Jakos tego nie odczulem :bigok: :satan: Trzyma sie mocno, czy deszcz czy slonce czy wiatr czy plucha :)

mark.adams
05-09-2007, 21:45
zima zim±, ale zakopane zakopane dzisiaj :terefere:

Tauros
05-09-2007, 23:52
zima zim±, ale zakopane zakopane dzisiaj :terefere:
OT, ale dzis widzialem sie z kumplem z bukowiny tatrzanskiej i pokazywal mi fotke z rana...Szok!! :metal: :bigok: :beer: