PDA

Zobacz pełną wersję : [Audio][MkII]Ford 5000 RDS



Exodos
30-08-2007, 15:54
Radio jak w temacie, chodzi mi oto czy da się jakoś wyłączyć np. w radiu to że za każdym razem jak mam radio włączone i wyłączam silnik to mi się radio wyłącza ? Czasami mnie to denerwuje bo za każdym razem muszę włączać radio jak gdzieś wychodzę a ktoś siedzi w aucie i chce radia posłuchać.

jedrek_G
30-08-2007, 16:25
Jak się nie mylę to trzeba by połączyć kabulek zasilający pod stałe napięcie a nie pod zapłon.Tylko wtedy zaś trzeba pamiętać o wyłączaniu radia :))

Exodos
30-08-2007, 16:34
Z tym to niemam problemu.

makzel
04-09-2007, 18:27
U mnie też się wyłącza, ale przy wyciągniętym kluczyku wystarczy wcisnąć gałkę regulacji głośności i radio włącza się na godzinę. Nie wiem czy o to ci chodziło ale kiedy zostawiam kogoś w aucie t mu wystarcza ;).

Pzdr
M.

DIGITAL
04-09-2007, 19:41
yyyy, nie łozumiem :jezyk1: przecież po wyjęciu kluczyka radio można włączyć i jak pisze kolega będzie działało przez równą godzinę :) Jeżeli zaś odłączysz zasilanie od zapłonu to będziesz musiał za każdym razem ręcznie robić OFF radia, co sprowadza nas do punktu twojego zapytania, tylko w innej formie :satan:

Nekrosik
05-09-2007, 18:06
wystarczy staly + pociagna do radia i gotowe :) ino uwaga na aku :terefere: przed wymiana na nowy mialem juz tak ze mi padl dwa razy ino ze ja jeszcze oprucz radia mialem cos jeszcze :satan: ale i ile sie nie myle to stalego + sie podlacza pod niebieski ablo czerwony przewod ale nie pamietam juz dokladnie.

BartekM
06-09-2007, 00:22
wtedy zaś trzeba pamiętać o wyłączaniu radia
Po godzinie "bezczynności słuchającego" samo się wyłącza.

Nekrosik
06-09-2007, 16:00
ale oryginalne radio chyba sie tylko wylacza.. ja mam SONY nie do forda, fakt ze jeszcze nie sluchalem goine bez zalaczonego silnika ale wydaje mi sie ze inne radia nie beda sie wylaczac, chyba ze to komputer tym teruje??