PDA

Zobacz pełną wersję : [Radio] A co i ja kupiłem U520



rafek
30-08-2007, 19:16
Kupiłem sobie unidenka 520 i antene lema 1500 i powiedzcie mijak najlepiej poprowadzić kabel od anteny do radia ta ze ja go zamontuje nad radiem CD wiec pasuje tego kabla chyba tez coś domontować i jeszcze jak sie to ustrojstwo stroi coby mnie jakiś duzy mobil nie staranił za sianie

silverado
30-08-2007, 20:24
a gdzie chcesz zamontować antenkę??

rafek
30-08-2007, 21:28
na klapie tylnej tu na tym kawałku z boku

WBmondeo
30-08-2007, 21:58
a nie lepiej dac na reling?
likwidujesz ryzyko powstania korozji wtym miejscu

rafek
30-08-2007, 22:35
osioł co mi to sprzedawał to powiedział ze najlepiej do blachy ale przeto nie musze robic jak mówił osioł kupi sie niwy uchwyt i tez bedzie a zaczepi sie do relingu

mmmk
30-08-2007, 22:37
ja tam mam do blachy i jakos sie rdzy nie boje no ale okaze sie za jakis czas

lyssy
30-08-2007, 23:27
rafek: ja mam stopkę DV zasadzoną w dziurze w górnym rancie klapy (tuż nad spryskiwaczem tylnej szyby). Miejsca w sam raz i nawet ładnie to działa i wygląda też w miarę.

Kabelek pociągnięty przepustem kablowym z klapy, dalej lewym słupkiem D, potem wewnątrz lewej "szyny" od rolety, w dół do progu, progiem do przodu (hint: nie odkręcaj progu tylko wyciągnij uszczelki drzwi :satan: ) i wychodzi do wnęki na gąbkę - ale równie dobrze może iść nad kolumną kierownicy na środek. Wyszło 5,5 metra kabla i było to bardzo na styk, więc lepiej zakupić 7 metrów to będzie spokój.

rafek
30-08-2007, 23:43
progami to ja nie puszcze bo tam mam mase kabli od audio i zastanawiam sie nad podsufitką

olekkelo
05-10-2007, 14:38
ja mam w podsufitce, od dziury po ant gsm, po przekątnej do słupka od kierowcy pod plastikiemi uszczelką, pod fotel i do podłokietnika tam 747 :) i do radia przymocowanego po prawej str "kanału" na wysokości drązka zm biegów - wychodzi idealnie przy prawym kolanie - pod ręka i widoszne odpowiednio a mik na uchwycie a uchwyt po lewej na popielniczce. i jest jak dlamnie najwygodniej ....,


osioł co mi to sprzedawał to powiedział ze najlepiej do blachy

ale osioł miał racje... ja mam i niema korozji antena po gsm była tez korozii nie było...,
a jak bedziesz sprzedawał auto to mozna tam zasadzić antene za 30zl od CB tą np co jak gergia presidenta wygląda i jest jakiś + ze ma auto instalacje pod CB. a uchwyt na reling jest chyba najgorszym rozwiązaniem , to już lepiej na magnes ...., miałem już wszystkie możliwe uchwyty na osobówke klapa reling magnes dzwonki .... i już nigdy wiecej.. tylko dziura i jeszcze raz dziura.... ewentualnie z braku laku magnes.

rafek
05-10-2007, 15:20
mam na relingu i działa rewela jadąc z kolegą co ma dokładnie to samo co ja sprzęt to słyszałem go jeszcze po 15 km nie szło sie dogadać ale słychac było więc nawet jak na takie odległości jest to dla mnie rewela

olekkelo
05-10-2007, 18:58
nietwierdze ze na relingu jest totalna tragedia, ale jesli masz antene 1500 to ona ma chyba coś ok 150-160cm a z takiej anteny zamocowanej w dach osiągi są lepsze niz 15km, czy chociaz jakiekolwiek zakłocenia są mniejsze lub wogóle ich niema przy zamocowaniu w dach.



15 km nie szło sie dogadać ale słychac było


to dla mnie już nie jest "rewela" , ale nie o to chodzi jesli działa i jest dobre nadawanie odbior na te 7 km to ok wystarczy- tylko to samo uzyskasz z hustlera np.... i mniejszy jest i na magnesie.

pozdr.

rafek
05-10-2007, 22:54
mi to co mam wystarcza a kase to ja wole ładowac w audio teraz będzie radyjko pioneerek deh-88RS wiec przy tym sprzeciku 15 km wystarcza i tak nie słysze CB