PDA

Zobacz pełną wersję : zestaw głośnomówiący



majcher
07-07-2005, 22:32
gdzie można podłaczyć telefon w mk1 ghia 95r do zestawu
w słupkach są zainstalowane mikrofony

Andy
07-07-2005, 22:40
Nie chodzi Ci chyba o czujniki alarmu?

majcher
07-07-2005, 22:45
czujniki alarmu mam z przodu

Andy
07-07-2005, 22:49
O.K. sorki :beer: :beer: :beer:

Foveon
07-07-2005, 23:45
Ja mam pod radiem w schowku na kasety mam przyczepiony uchwyt tak że telefon wisi pod radiem z prawej strony. Mam w miare mały telefon (sony z5) więc nie przeszkadza przy wkładaniu 5 biegu, a mikrofon mam w lewym górnym rogu szyby.

MaciekG
08-07-2005, 00:53
U mnie mikrofon jest na środku pomiędzy osłonami przeciwsłonecznymi. Mieści się w sam raz. Uchwyt po prawej stronie konsoli środkowej. Wnętrze mkI chyba się za bardzo nie różni?

xawier2
08-07-2005, 10:29
U mnie mikrofon jest zamontowanyw podsufitówce (kabelek wychodzi dyskretnie od lampki), głośnik zamontowany jest w nogach pasażera (trzeba uważać kiedy się zjedzie z dziwczyną na jakąś polankę zeby go nie strącić :satan: ), natomiast telefon z uchwytem przymocowanny jest z boku od strony pasażera. Może to nie najlepsze rozwiązanie ale kwestia przyzwyczajenia. :jezyk1:

jaca1
08-07-2005, 11:09
Podlaczam sie do watpliwosci jednego z kolegow w sprawie "mikrofonow" w slupkach. Mialem kiedys MKI teraz mam MKII i w kazdym w slupkach to co wyglada jak mikrofon to czujniki oryginalnego alarmu. Jezeli byl zakladany inny alarm to z przodu pojawic sie mogly inne czujniki a te w slupkach zostaly. A co do telefonu i zestawu glosnomowiacego to mam zalozony jak inni koledzy na wysokosci radia od strony pasazera. Dla kierowcy jest ok ale pasazer wciaz zaczepia noga o uchwyt. Tylko czekam kiedy mi go ktos zlamie.

Janusz
08-07-2005, 20:17
Ja mam uchwyt na nokie, ale nie mam tego modelu więc nie używam. Zaś mikrofon mam przy słupku z lewej strony u góry a antene z prawej na szybie. Całość mam podłączone pod głośniki w drzwiach (sprawdzałem działa). Pozdrowionka :metal

davcio
09-07-2005, 14:59
W mondeo najlepiej umiescic mikrofon miedzy oslonami przeciwslonecznymi tam gdzie jest takie plastikowy prostokacik a uchwyt z boku po stronie pasazera. tak ja mam rozwiazany zestaw Nokii.
Pozdrawiam