PDA

Zobacz pełną wersję : [Radio] nowy nabytek



dlugi64
05-09-2007, 20:19
kupilismy: TTi TCB 770 + Lemm AT 71 Magnum.
mocowane będzie dopiero niestety po Zlocie na klapę bagażnika na tzw. dzwonek.

krzys-68
05-09-2007, 21:26
dobry zestaw
super antenka :)

Jakub
05-09-2007, 21:49
mocowane będzie dopiero niestety po Zlocie na klapę bagażnika na tzw. dzwonek.
Na zlot weźcie i artykulik zróbcie z montażu :)

dlugi64
06-09-2007, 07:02
owszem na Zlot zabieramy ale z montażem to może być krucho. no bo powiedz mi kto na Zlocie bedzie miał pod ręką wiertarkę lutownice itd itp?? :satan:
do konwoju będziemy mieli z czego gadać ale montaż i tak po Zlocie.

a co do artykułu to masz o montażu CB tutaj (http://www.mondeoklubpolska.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=216) z tym że u nas będziemy to robić troszeczkę inaczej - bez demontażu słupków i podsufitki.

BS
06-09-2007, 07:54
jak na spokojnie to na montaż zapraszam w wolnym czasie do siebie ... albo jaki spocik u Mamuta moze by skręcić? :satan: -będzie weselej :metal:

Paolo
06-09-2007, 08:29
[quote="dlugi64"]owszem na Zlot zabieramy ale z montażem to może być krucho. no bo powiedz mi kto na Zlocie bedzie miał pod ręką wiertarkę lutownice itd itp?? :satan:

Wiertarka AKU już w bagażniku , cyna, kalafonia i lutownica - już wrzucam. Wszystkie inne niezbędne narzędzia są :) - włącznie z młotkiem do parapetów :satan:

BS
06-09-2007, 08:41
[quote=dlugi64]owszem na Zlot zabieramy ale z montażem to może być krucho. no bo powiedz mi kto na Zlocie bedzie miał pod ręką wiertarkę lutownice itd itp?? :satan:

Wiertarka AKU już w bagażniku , cyna, kalafonia i lutownica - już wrzucam. Wszystkie inne niezbędne narzędzia są :) - włącznie z młotkiem do parapetów :satan:

lutownica też na aku? :satan: spota się zrobi i sobie długi pod naszym kierownictwem sam zamontuje bo pewno będzie chciał się pobawić :metal:

Netoper
06-09-2007, 08:56
Tylko "stroiciel" jeszcze by się przydał
Netoper

BS
06-09-2007, 09:00
Tylko "stroiciel" jeszcze by się przydał
Netoper

obecny ... mam swr-miarkę :satan:

Netoper
06-09-2007, 09:16
mam swr-miarkę
Wiem wiem :)) tylko sprawdzałem czy się wychylisz :satan:
Netoper

norbi333
06-09-2007, 09:20
mam swr-miarkę
Wiem wiem :)) tylko sprawdzałem czy się wychylisz :satan:
Netoper

Dletego się przyznał ,że ma :satan:

dlugi64
06-09-2007, 09:30
pewno będzie chciał się pobawić
no jasne, przy okazji nauczę sie (i Mala pewnie też) rozbierac autko :satan: bo pewnie gorzej będziemy ze składaniem - jak zwykle parę części zostanie. :jezyk1:

@Paolo bier narzędzia na Zlot to może i czas sie znajdzie na montaz. a lutownice może uda się podłączyć gdziesik do gniazdka w Amazonce.

no a jakby nie udało sie na Zlocie złożyć to do Mamuta się zawita albo podjedziemy do BS-a. :terefere:

Mala
10-09-2007, 08:10
Już po Zlocie :( a było tak fajnie :bigok:
Radyjko działa i sprawdziło się super. Chodziło na pożyczonej antence od BS-a (wielkie dzięki BS dla Ciebie). Pod koniec września montaż naszej antenki tak jak powinna być a na razie prowizorka.
Do tych, co zastanawiają się nad kupnem – super sprawa. Zakup naprawdę przydatny a jak jedzie się w kilka samochodów to rewelacja.