PDA

Zobacz pełną wersję : [Audio] Komunikat check disc5



BartekM
12-09-2007, 09:13
Witam, wczoraj ni z tąd, ni z owąd wyskoczył ów komunikat. Zmieniarka przełącza po kolei wszystkie płyty nie odtwarzając żadnej a na koniec wywala ten komunikat. Próbowałem różnych kombinacji i lipa. Spotkał się ktoś z czymś takim?

m3hoo
12-09-2007, 10:05
Według instrukcji:

"Jeśli wybrana płyta jest uszkodzona lub włożona odwrotnie, pojawi się komunikat "CHECK DISC" (sprawdź płytę) i numer płyty. Następnie urządzenie wybierze kolejną dostępną płytę"

Skoro nie odtwarza kolejnych, może coś z laserem się dzieje.
Próbowałeś zamieniać płyty?
Może spróbuj załadować magazynek samymi oryginalesami.

P.S. Sprawdź maila.

BartekM
12-09-2007, 10:30
Później spróbuję wrzucić oryginalesy. Płyty zamieniałem, wrzucałem jedną itp. Swoją drogą może mam jakiś "zły prąd" w mdo... Najpierw na zlocie zdechło CB w czasie używania, teraz zmieniarka tak samo :niewiem:

BS
12-09-2007, 10:37
Później spróbuję wrzucić oryginalesy. Płyty zamieniałem, wrzucałem jedną itp. Swoją drogą może mam jakiś "zły prąd" w mdo... Najpierw na zlocie zdechło CB w czasie używania, teraz zmieniarka tak samo :niewiem:

no to zmierz koniecznie napięcie ładowania żeby zbyt duże nie było ... na solidnym gazie-cirka 4000 rpm mierz...

BartekM
12-09-2007, 12:04
Pomierzono. Na ~ 850 rpm, przy włączonych światłach i drugim biegu wentalcji, ładowanie wynosi 14,02 V, na ~ 3700 rpm, światła, wentylacja, ładowanie 14,44 V.

BS
12-09-2007, 12:12
mhm ... coś dużo...regulator napięcia nie daje za wysoko? poszukaj jakieś info albo pisz do generalX bo on coś gdzieś niedawno pisał o tym tylko bladego pojęcia nie mam gdzie...

BartekM
12-09-2007, 12:27
Elektryk powiedział, że ładowanie w porządku. Sprawdziłem posta GeneralX. Napisane jest, że jak będzie ładowanie powyżej 15 V, to wtedy siada regulator. Tak sobie myślę, że może to jakiś zbieg okoliczności :niewiem: Może siadła antena cb a zmieniarka dokonała żywota, a wszystko w jednym czasie...

P.s. Bartek, jesteś może dziś mdo w wawie. Sprawdziłbym radio na Twojej antenie.

BS
12-09-2007, 12:35
jestem mdo w wawie ale niestety śmigam zaraz po pracy do lekarza więc nie pomogę ... od jutra nie mam niestety auta bo możnaby się na sobotę lub niedzielę umówić- jestem w centrum na zajęciach ... dam znac jak będę miał samochód znowu...

BartekM
12-09-2007, 12:40
Ok, nie ma problemu. Po prostu nie chce mi się jechać do rembertowa, żeby je zawieźć na gwarancję ale chyba jutro się do nich wybiorę :car: