PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] oryginalny wzmacniacz



norbi333
19-09-2007, 11:33
Potrzebuję znać dokładne jego umiejscowienie w MK II i najlepiej jeszcze jakąś fotkejego jak wyglada dokładnie :)

Andrzej10
19-09-2007, 11:57
Podpinam się pod temat. Przy okazji jak to podpiąć i jak to cuś działa. Pozdrawiam

jackuno
19-09-2007, 12:52
A czy czasem to nie były one tylko w MkI? Szukajcie za schowkiem :satan:

Andrzej10
19-09-2007, 13:19
Szukajcie za schowkiem
Nie muszę szukać ja wiem że nie ma (cały był przeca rozkręcony i wiem co wkładałem pod dechę). Dlatedo dołączyłem się do pytanka bo jak bym trafił to chętnie bym sobie zapodał. Pozdrawiam

Speedo
19-09-2007, 13:58
zasadniczo w mk2 wg mnie nie ma takiego wzmacniacza bo po 1. nad schowkiem ma poduche a tam byl wczesniej wtykany a po 2. w mk2 dawali radia te duze a one (zadne z nich) nie pracuja ze wzmacniaczem, na moje oko ostatni wzmacniacz w mondeo umarl razem z radiem Ford RDS 2007

STraits
19-09-2007, 14:34
zasadniczo w mk2 wg mnie nie ma takiego wzmacniacza bo po 1. nad schowkiem ma poduche a tam byl wczesniej wtykany a po 2. w mk2 dawali radia te duze a one (zadne z nich) nie pracuja ze wzmacniaczem, na moje oko ostatni wzmacniacz w mondeo umarl razem z radiem Ford RDS 2007

DOKŁADNIE :)

Andrzej10
19-09-2007, 19:04
Acha czyli ni ma co nawet myśleć o zakupie wzmaka z tamtych czasów. Pozdrawiam

norbi333
19-09-2007, 19:15
Dzięki za info

DIGITAL
19-09-2007, 20:43
Heh, ooo nie wierni :) wzmak jest (jeśli jest) to za schowkiem, wyjmujecie schowek i jest scianka na której są zamontowane jakieś kostki a wzmak jest schowany za tą właśnie ścianką :):) najczęściej to fabrycznie zamontowany ot tak na opaski zaciskowe, tak więc go nie widać na pierwszy rzut oka, gdy wyjmiecie schowek :bigok: Ja mam MK II i od samego pozcątku fabryczne radio 5000 RDS EON i wzmacniacz był, a co najlepsze, był nawet podłączony do radia :))

Speedo
20-09-2007, 10:08
ciekawe pod co podlaczony jak 5000 nie ma wyjscia liniowego...

wg mnie to ktos sobie zalozyl taki wzmacniacz pod glosniki bo Ford by na opaski to zalozyl??? We wszystkich fordach jakie mialem wzmachol byl przykrecony srubami do jakichs pancernych blach jaby sie na wojne wybieral...

ale to tylko takie moje przypuszczenia

Andrzej10
20-09-2007, 11:02
Heh, ooo nie wierni wzmak jest (jeśli jest) to za schowkiem, wyjmujecie schowek i jest scianka na której są zamontowane jakieś kostki a wzmak jest schowany za tą właśnie ścianką najczęściej to fabrycznie zamontowany ot tak na opaski zaciskowe, tak więc go nie widać na pierwszy rzut oka, gdy wyjmiecie schowek Ja mam MK II i od samego pozcątku fabryczne radio 5000 RDS EON i wzmacniacz był, a co najlepsze, był nawet podłączony do radia
Zapodał byś jakieś fotki? I tak mniej więcej czy to jakiś orginał czy coś podobnego i jak to pi x drzwi jest podłączone. Pozdrawiam

DIGITAL
20-09-2007, 22:32
Foty mam, nie jest to jakiś tam MAde in Ford ino Concord czy jakoś tak na C... , lecz moc jest znikoma bo bodajze 4 x 18 . Przykręcony może i on był, już nie pamietam dokładnie demontażu bo dawno to było, ale połączony byłz radiem jakimiś kablami, ogólnie złapałem sie za głowe jak go wyjąłem i zacząłem wydzierać te kable. Dzisiaj zapomniałem, ale jutro na czasie zrobie fotki i go zapodam na forum.