PDA

Zobacz pełną wersję : korektor wtrysku zamiennik



kokos
28-09-2007, 10:07
Czy tos wie gdzie w okolicach Gliwic mozna znalezc, kupic zaiennik koretora wtrysku do MK II 1.8 TD r 1997 kombi. Oryginal kosztuje ~600PLN. Na forum ktos mi podpowiedzial ze zamiennik kosztuje ~ 280PLN . Jedynie co znalazlem to na alegro kogos kto moze to zregenerowac za 150 PLN. Ale wtedy mam klopot bo auto bedzie unieruchomione na dluzej.

Zdrowko
kokos
priv: mkokos@poczta.onet.pl

BartekM
28-09-2007, 10:12
Te zamienniki po 280, to podobno wysyłają pocztą podobno. Jak chcesz, to mam namiary na tą firmę.

jacotu
28-09-2007, 10:33
Zgadza się wysyłają pocztą, Bartek ta firma z W-wy na którą mi podałeś namiary przyjęła zamówienie telefonicznie i w ciągu dwóch dni otrzymałem przesyłkę, korektor zamontowany i tryka cacy :metal:
280 zł korektor + 13 zł przesyłka za pobraniem

BartekM
28-09-2007, 10:58
Zgadza się wysyłają pocztą, Bartek ta firma z W-wy na którą mi podałeś namiary przyjęła zamówienie telefonicznie i w ciągu dwóch dni otrzymałem przesyłkę, korektor zamontowany i tryka cacy :metal:
280 zł korektor + 13 zł przesyłka za pobraniem

Cieszę się, że wszystko ok :bigok:

kokos
28-09-2007, 22:57
Te zamienniki po 280, to podobno wysyłają pocztą podobno. Jak chcesz, to mam namiary na tą firmę.

tak chetnie poporose o namiary na forum lub na priva: mkokos@poczta.onet.pl


Mozesz mi jeszcze podpowiedziec czy jak podam im typ silnika i rocznik to dadza sobie rade mam namysli spsauje. Czy musze cos im podac wiecej jakis nr seryjny czy cos tam ;)

z gory dziekuje

jacotu
29-09-2007, 18:10
Mozesz mi jeszcze podpowiedziec czy jak podam im typ silnika i rocznik to dadza sobie rade mam namysli spsauje. Czy musze cos im podac wiecej jakis nr seryjny czy cos tam ;)


Wystarczy powiedzieć, że chodzi o korektor kąta wtrysku do Mondeo II diesel, pompa Lucasa. Facet przyjmujący zamówienie jest kumaty i wie o co chodzi :) ,a i kabel korektora musi być zakończony bolcami, a nie z wtyczką( z wtyczką idzie do francuzów)

kokos
29-09-2007, 23:16
Super dzieki. Moge prosic o ten namiar :placz:




Mozesz mi jeszcze podpowiedziec czy jak podam im typ silnika i rocznik to dadza sobie rade mam namysli spsauje. Czy musze cos im podac wiecej jakis nr seryjny czy cos tam ;)


Wystarczy powiedzieć, że chodzi o korektor kąta wtrysku do Mondeo II diesel, pompa Lucasa. Facet przyjmujący zamówienie jest kumaty i wie o co chodzi :) ,a i kabel korektora musi być zakończony bolcami, a nie z wtyczką( z wtyczką idzie do francuzów)

BartekM
30-09-2007, 15:38
Witam, oto namiar:

Diesel Centrum Polska
ul. Czerska 14
Warszawa
tel: (22) 841 36 01

B.

elvis98
04-10-2007, 15:35
Witam serdecznie....Piszę pierwszy raz i pierwszy raz ciesze się własnym autkiem.Jest to MONDZIO 2000 mkII. Nie będe ukrywał,że jak każdy chce aby autko było jak naj, naj.....ale czytam tak Wasze wypowiedzi i juz sie za głowe chytam. 8O Zaczne od tego korektora wtrysku. Zauważyłem u siebie w autku, ze ten korektor czy przyspieszczacz jak to tam zwali po zdjęciu tego gumowego korpusu jest mokry....poci sie nadmiernie, jest troszke ropy. Tryka dobrze... no z odpalaniem jest róznie, raz 2 sek raz 4 sek mielenia rozrusznikiem. Idzie powoli zima a ja nie wiem czy go wymieniac czy nie...:(

BS
04-10-2007, 15:40
zobacz gdzie cieknie-czy po kablach-jeżeli tak to zdechnie niedługo ... a jeżeli cieknie po korpusie przy gwincie to spróbuj wymienić oringi i będzie gites...

elvis98
04-10-2007, 15:47
Ciece niestety :( przy kablach, bo przy gwincie jest suchutko.
dzięki wielkie za poradę

elvis98
04-10-2007, 16:00
A i jeszcze jedno question....Za co z góry za odpowiedz dziekuje....
Jednej rzeczy nie łape... autko zbiera sie jak sie zbiera, troszke inaczej jak Lanos z 106KM...ale nie o tym. Zaobserwowałem ciekawą rzecz. Na biegu jałowym przy 1800rpm silnik dostaje jakiś dziwnych wyczuwalnych wibracji nawet jak siedzi sie w środku autka, bardzo lekko wyczuwalne ale jednak - w sumie da sie wyczuć. Natomiast , podczas jazdy- najbardziej wyczuwalne na na biegach 3,4 i 5 w okolicach 1800rpm do 2100 rpm słyszalny hałas jakby brzęczenie metaliczne i to jest w jakis sposób powiązane z tym cieknącym przyspieszaczem??? :niewiem:

BS
04-10-2007, 18:21
A i jeszcze jedno question....Za co z góry za odpowiedz dziekuje....
Jednej rzeczy nie łape... autko zbiera sie jak sie zbiera, troszke inaczej jak Lanos z 106KM...ale nie o tym. Zaobserwowałem ciekawą rzecz. Na biegu jałowym przy 1800rpm silnik dostaje jakiś dziwnych wyczuwalnych wibracji nawet jak siedzi sie w środku autka, bardzo lekko wyczuwalne ale jednak - w sumie da sie wyczuć. Natomiast , podczas jazdy- najbardziej wyczuwalne na na biegach 3,4 i 5 w okolicach 1800rpm do 2100 rpm słyszalny hałas jakby brzęczenie metaliczne i to jest w jakis sposób powiązane z tym cieknącym przyspieszaczem??? :niewiem:

niestabilne obroty lub szarpanie może mieć coś wspólnego z korektorem kąta wtrysku ... posprawdzaj poduszki silnika-może któraś już padła :pop: