PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] koło dojazdowe



adamson
30-09-2007, 09:48
Witam

Czy ktos ma w swoim Mondeo MK3 kolo zapasowe dojazdowe? Jesli tak to mam prosbe o jakies zdjecie co jest pod kolem? Mi czegos brakuje chyba bo kolo lezy sobie na dle a podloga bagaznika opada. narazie niew eim co z tym zrobic.

Pozdrawiam

pawel1212
30-09-2007, 12:11
najprawdopodobnirj wcześniej było nzwykłe koło ktoś je po prostu zamienił ja mam dojazdówkę i po bokach podłogi od bagażnika niema żadnych gąbek czy coś takiego jest to w modelach ze zwyłym kołem widziałem jak kupowałem swojego mkIII bo gość miał akurat 2 szt. z różnymi kołami dojazdowymi a dojazdówki są chyba tylko przy wymiarze kół 17 :beer:

Zawika
30-09-2007, 13:04
najprawdopodobnirj wcześniej było nzwykłe koło ktoś je po prostu zamienił ja mam dojazdówkę i po bokach podłogi od bagażnika niema żadnych gąbek czy coś takiego jest to w modelach ze zwyłym kołem widziałem jak kupowałem swojego mkIII bo gość miał akurat 2 szt. z różnymi kołami dojazdowymi a dojazdówki są chyba tylko przy wymiarze kół 17 :beer:

Czy ty słyszałeś o znakach interpunkcyjnych. Nic nie rozumiem z tego co napisałeś.

Co do koła to jutro zrobię zdjęcia, bo dziś Mundek odjechał ;)

krzys-68
30-09-2007, 19:36
Witam

Czy ktos ma w swoim Mondeo MK3 kolo zapasowe dojazdowe? Jesli tak to mam prosbe o jakies zdjecie co jest pod kolem? Mi czegos brakuje chyba bo kolo lezy sobie na dle a podloga bagaznika opada. narazie niew eim co z tym zrobic.

Pozdrawiambyly wersje z dojazdówkami
pełne kola zawsze byly tylko w kombi a nad nimi jeszcze dodatkowa pokrywa.Poza tym pod dywanem w kombi istnieje dodatkowa guma wypełniajaca :hehe:

Zawika
01-10-2007, 06:18
pełne kola zawsze byly tylko w kombi
Mylisz się niestety.W sedanach (w tym i moim) też były pełne koła dojazdowe, pokrywy i wypełnienie.

bujak
01-10-2007, 16:44
w moim sedanie mam pelnowymiarowe kolo a po bokach gabki ,zeby bylo rowno i gladko!

krzys-68
02-10-2007, 08:30
pełne kola zawsze byly tylko w kombi
Mylisz się niestety.W sedanach (w tym i moim) też były pełne koła dojazdowe, pokrywy i wypełnienie.Nie myle sie ponieważ
pelne kolo dojazdowe w sedanie i htb bylo w opcji od 2002 roku,standartowo proponowano dojazdówke.
takiej opcji nie bylo w wersji kombi i taki zamysł miał mój wczesniejszy post :skromny:

Teo
02-10-2007, 20:09
co jest pod kolem?

W kombi pod kołem jest okrągły, plastikowy element z zagłębieniami na podnośnik oraz ucho do holowania. Stabilizuje on dojazdówkę, jednocześnie podnosząc ją prawie do poziomu podłogi bagażnika. Dzięki temu plastikowa "klapa" przykrywająca zapas się nie zapada.

Do kompletu są dwa dynksy, które wkręca się w otwory widoczne przy dnie wnęki. Jeden łapie podnośnik, drugi dojazdówkę.

adamson
02-10-2007, 20:34
co jest pod kolem?

W kombi pod kołem jest okrągły, plastikowy element z zagłębieniami na podnośnik oraz ucho do holowania. Stabilizuje on dojazdówkę, jednocześnie podnosząc ją prawie do poziomu podłogi bagażnika. Dzięki temu plastikowa "klapa" przykrywająca zapas się nie zapada.

Do kompletu są dwa dynksy, które wkręca się w otwory widoczne przy dnie wnęki. Jeden łapie podnośnik, drugi dojazdówkę.

masz moze tege ustrojstwa zdjecie lub monze nr czesci?