PDA

Zobacz pełn± wersję : [Audio] Dystanse pod gło¶niki 16 cm - ma kot¶ moze szkic ??



benekb
02-10-2007, 13:21
Witam.

Mam pytanko a mianowicie ma ktos moze na kompie w skali 1/1 szkic czy cos takiego dystansu do mondeo pood glosnik 16 cm dodam ze nie mam juz tych oryginalnych papierzaków i nie mam od czego odrysowac :wall: bo mam zalozone infinity refernece 6x9 a od nich chyba nie bardzo to bedzie pasowalo.

Jesli kots ma to prosze o wklejenie tego pliku tyu lub na maila benekb@op.pl i llub info na pw gdzie moge cos takiego znalezc.

Pozdrawiam

redvan
04-10-2007, 12:02
podam Ci łatwy sposob by je zdobyc.
Kupujesz w sklepie, pytasz czy jesliby nie pasowaly to czy mozesz oddac. Idziesz do domu, odrysowywujesz sobie, pozniej zanosisz do sklepu i mowisz ze nie pasuja i chcesz oddac. Oczywiscie popros wczesniej o paragon, a najlepiej zastepczy paragon. Zgodnie z prawami konsumenta mozesz je oddac do 10 dni bez podania przyczyny. Oddajesz do sklepu, gotowke zwracaj±.

Gryzon
04-10-2007, 12:59
zgodnie z prawem nie ma czego¶ takiego jak oddanie towaru.je¶li sprzedawcy sie spodoba lub jeste¶ jego stałym klientem jest łaska ze ci przyjmie powrotem ale prawa takiego nie ma:)

many
04-10-2007, 19:29
benekb a nie lepiej wydac 20zl i miec fajne dokladnie wyciete z MDF ??

Tyberiusz
05-10-2007, 00:13
benekb a nie lepiej wydac 20zl i miec fajne dokladnie wyciete z MDF ??
a moze kolega chce zrobic sam i miec wieksza satysfakcje? :terefere:

BS
05-10-2007, 11:03
Witam.

Mam pytanko a mianowicie ma ktos moze na kompie w skali 1/1 szkic czy cos takiego dystansu do mondeo pood glosnik 16 cm dodam ze nie mam juz tych oryginalnych papierzaków i nie mam od czego odrysowac :wall: bo mam zalozone infinity refernece 6x9 a od nich chyba nie bardzo to bedzie pasowalo.

Jesli kots ma to prosze o wklejenie tego pliku tyu lub na maila benekb@op.pl i llub info na pw gdzie moge cos takiego znalezc.

Pozdrawiam

poczekaj kolego chwilkę to Ci zeskanuje bo za chwilę powinienem mieć dystanse pod gło¶niki 16 cm u siebie w domu bo zakupiłem mdf-owe w markecie to mogę się poodzielić ... przypomnij się tylko na pw lub mail