PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Ramka radia normalnego do Mondeo po liftingu



adamson
09-10-2007, 16:38
Witam

Czy moze ktos podac nr czesci oraz orientacyjne ceny potrzebne do wlozenia zwyklego radia do Mondeo po liftingu - ramka, itd.

dzieki za pomoc

Palec
09-10-2007, 17:42
Witam!
Osobiście przestrzegam przed oryginalną plastikową ramką do radia 1 din. Właśnie jestem po takiej operacji no i wtopa na całego!!! :wall: Wyobraź sobie, że fabryczna ramka z wytłoczonym znaczkiem FORD nie pasuje. Tzn. pasuje, ale nie idealnie, dolna część odstaje:( Jakbym spotkał tego co to robił...... Godzina próbowania i... :ass: Fakt, ramka ta czekała cały jeden rok na montaż, ale nie wydaje mi się, że na półce w domu mogłaby się jakoś zdeformować :zly:
Teraz poluję na jakąś z Allegro........ Zobaczymy 8O

adamson
09-10-2007, 20:51
Witam!
Osobiście przestrzegam przed oryginalną plastikową ramką do radia 1 din. Właśnie jestem po takiej operacji no i wtopa na całego!!! :wall: Wyobraź sobie, że fabryczna ramka z wytłoczonym znaczkiem FORD nie pasuje. Tzn. pasuje, ale nie idealnie, dolna część odstaje:( Jakbym spotkał tego co to robił...... Godzina próbowania i... :ass: Fakt, ramka ta czekała cały jeden rok na montaż, ale nie wydaje mi się, że na półce w domu mogłaby się jakoś zdeformować :zly:
Teraz poluję na jakąś z Allegro........ Zobaczymy 8O

Moglbys podeslac jakies foto

Kuzek
10-10-2007, 16:31
poszukaj na allegro, jest tego troche do mdo po 2003, sa juz z kieszenia. Przy okazji troche inne pytanie w jaki sposob mozna przeciagnac kabel do schowa bez wiercenia dziur (jest to mozliwe ?? )

adamson
10-10-2007, 16:34
Czy montowal ktos radio 1 din i montowal ramke? Jesli tak to prosze o jakies info skad najlepiej kupic i jak to wyglada z montazem - fajnie by bylo jak by ktos podeslal jakies zdjecia


Dzieki wszystkim :skromny:

Palec
10-10-2007, 22:43
Witam ponownie:)
Sorki za brak fotek, ale w tej chwili to jest awykonalne;) Do rzeczy!!! Dzisiaj nabyłem ramkę w Norauto no i sukces:) Pasuje o niebo lepiej od tej firmowej, a dodatkowo ma jeszcze półeczkę:) Jedyny minus to cena: 69 zł:( No ale na allegro taka kosztuje coś koło 50 zł + koszty przesyłki tak więc podobnie. Powodzenia:)

krzys-68
10-10-2007, 23:05
Czy montowal ktos radio 1 din i montowal ramke? Jesli tak to prosze o jakies info skad najlepiej kupic i jak to wyglada z montazem - fajnie by bylo jak by ktos podeslal jakies zdjecia


Dzieki wszystkim :skromny:20pln kosztuje w ASO zaslepka :hehe: