PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Ustawienia klimy



MikolajTDCI
17-10-2007, 15:18
Czy Wasze klimatroniki zapamiętują ustawienia?
Czasem jak rano odpalam to zapamiętana jest wczorajsza temperatura, ale nawiew leci na nogi, kabine i szybe oraz włączona jest recyrkulacja.

Niby nic ale troche denerwuje...

pozdrawiam
Mikolaj

Zawika
18-10-2007, 15:56
To jakiś problem masz.U mnie klimka działa rano dokładnie tak, jak zostawię ją na noc. Żadnych zmian .

pabloss
18-10-2007, 19:59
To jakiś problem masz.U mnie klimka działa rano dokładnie tak, jak zostawię ją na noc. Żadnych zmian .

Ja mam tak samo, zapamietuje ustawienia pozostawione od ostatniego wylaczenia auta

MikolajTDCI
22-10-2007, 09:57
to sie troche wyjasnilo.
jak wyłacze silnik w momencie kiedy klima chodzi i rano włacze to ustawienia są takie same.
Jak najpierw wyłacze klime a potem silnik to po ponownym właczeniu silnika nadmuch jest na nogi, wnetrze, szybe i recyrkulacja.

rozwiązanie jest jedno. Polubić :)

gdhqrk
22-10-2007, 12:26
U mnie pamięta ustawienia. Ale zauważyłem,że też robi taki myk jak np odłączę akumulator albo wyłaczę silnik zaraz po włączeniu (powiedzmy 2s po) i ponownie uruchomię (wtedy jakby gubił te ustawienia i testował wszystko). W każdym razie jak mu pozwolę wszystko przetestować a potem ustawię jak trzeba i zrobię parę km to już pamięta.

gdhqrk
22-10-2007, 12:27
U mnie pamięta ustawienia. Ale zauważyłem,że też robi taki myk jak np odłączę akumulator albo wyłaczę silnik zaraz po włączeniu (powiedzmy 2s po) i ponownie uruchomię (wtedy jakby gubił te ustawienia i testował wszystko). W każdym razie jak mu pozwolę wszystko przetestować a potem ustawię jak trzeba i zrobię parę km to już pamięta.