PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] mondeo 98 1.8 TD kombi.climatronik nie ghia



nico1976
18-10-2007, 19:50
Witam !!!
Mam jedno pytanie czy w modelu jaki podałem w tytule jest to model z climatronik elektryczne szyby przod , czy jest mozliwosc zamontowania check panel-u zamiast tego schowka .Czy sa tam kostki kable itp: przygotowane pod panel czy to jest tylko w wersji ghia.

Czy jest taka mozliwosc .

balcer
18-10-2007, 19:54
tego nikt nie wie...zobaczysz...sprawdzisz czy są czujniki to będziesz wiedział...masz Forda...tu nie ma zasad :))

pawgra
19-10-2007, 10:28
Nawet wersja Ghia Ci tego nie gwarantuje ;)

Mam 1,8TD Ghia z 2000 r i niestety instalacji pod check panel nie mam ;)

Wprawdzie obkupiłem się już we wszystkie gadżety z tym związane (w tym wiązki elektryczne) ale coś mi się wydaje że szybciej sprzedam to auto niż założę do niego CP ;)

Pzdr
paw

olekkelo
19-10-2007, 11:32
mam CP i tak w sumie to tylko bajer ..... takie moje zdanie napewno wyglada lepiej i zawsze to miłe dla oka

ale co tam jest otwarte drzwi swiatła (awaria) klocki temp, spryski --- o to sie przydaje... i od płynu chłodniczego.. a reszta to miły dodatek dla oka... a schowek zawsze na drobne sie przydaje bo akurat u mnie nie mam gdzie trzymać

Speedo
19-10-2007, 13:55
ja mam kombi z konca 97 z klimą i el szyby z przodu i jak zakładałem cp to za schowkiem zupełnie nic nie było, wszystko samemu tworzyłem

pawgra
19-10-2007, 14:54
Chylić czoła ;)

Udało Ci się zamontować wszystkie funkcje łącznie z modułem świateł ??

Speedo
19-10-2007, 15:59
nie, skad :) tylko podswietlenie i drzwi zrobilem, nie mialem gotowych komponentow, tylko sam czek z kabelkami 5cm, na gotowych wiazkach z czujnikami moze bym cos wiecej wyrzezbil...