PDA

Zobacz pełną wersję : ZAVOLI



magrad
13-07-2005, 12:48
Telefonowałem dzisiaj do gazowników (Zielona Góra, Auto Gaz,
al. Zjednoczenia 92) z pytaniem o instalację LPG. Otrzymałem następującą ofertę:
- instalacja Zavoli
- "niby" III generacja, czyli jeszcze nie sekwencja (koszt sekwencji
3700 PLN)
- cena: 2200 PLN
Rozmówca ów twierdzi iż warunkim poprawnego działania instalacji jest zmiana świec (proponuje NGK Platinium) oraz przewodów WN (proponuje Motorcrafta).
Proszę o opinię dot. powyższej oferty.

Pozdrawiam

waldemarz
13-07-2005, 13:10
Układ wtrysku gazu ALISEI firmy ZAVOLI jest sekwencyjnym urządzeniem IV generacji. Obsługuje samochody 3-4-5-6-8-mio cylindrowe. Jest wyposażony w listwy wtryskowe firmy MATRIX i rozbudowany układ sterowania firmy AEB, oparty o czasy wtrysku benzyny zadane przez ECU pojazdu. Dzięki temu możliwe jest stosowanie wyżej wymienionego urządzenia nawet w samochodach spełniających normę EURO 4.

Lowlander
13-07-2005, 15:52
To co? Oni nie wiedzą co instalują? Nie rozumiem, podali, że to 3 gen., a jest 4 gen.? :wall:

Graluu
13-07-2005, 16:06
tez cosik nie łapie tego :niewiem:

rember
13-07-2005, 22:32
Witam wszystkich

troche mi trudno uwierzyc w tak niska cene III generacji ale jak to jest faktycznie to i to za taka kase to montuj bez wachania bo bedziesz jezdzil spokojnie bez obaw ze cos gdzies szczeki bo z tego co wiem w III generacji wyeliminowano tzw. cofki czyli szczaly jak zalozysz to napisz prosze jak sie to sprawuje a mimo ze mam do ciebie ponad 100 km to przyjade i tez sobie taka zamonyuje

magrad
14-07-2005, 10:03
Jest to ponoć III generacja. Instalacja podciśnieniowa ze sterowaniem elektronicznym. Gwarancja - 24 miesiące. 2200 PLN
Wystrzały nie zostały tam wyeliminowane. Warunek uniknięcia "bumm" to sprawne przewody WN i porządne świece. Regulacja bezpłatna po pierwszym tysiączku, kolejne w miarę potrzeby po ok. 20 - 30 PLN.

Może ktoś z "zielonki" lub okolic jeździ na tym ustrojstwie?
Proszę o radę - zakładać czy nie? Wstępnie umówiłem się na 26.07.br.

Pozdrawiam