PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] oswietlenie kabinki



fordtomi
29-10-2007, 14:14
mam mkII kombi czy faktycznie lampka oświetlenia kabiny pasażerów tylnych siedzeń jest jak w bagażniku ??? mam ochota zabudować :) ,a chciałem kupić do przodu soczewkowe a stare dać do tyłu pisze o komi 98r coś tam czytałem ale za bardzo nic o kombi nie widziałem :(

balcer
29-10-2007, 14:22
poszukaj dobrze :bigok:

np TU (http://www.mondeoklubpolska.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=38964&highlight=lampka)

:palacz:

fordtomi
29-10-2007, 14:48
oki dzięki :pad:

fordtomi
29-10-2007, 17:50
balcertylko mam jeszcze sprawę na podsufitce jest jakieś zaznaczone miejsce leko widoczne w moim mkII czy to ma być to?? ale według tych zdjęć wcześniejszych toTU jest troszkę przesunięte w stronę tyłu samochodu 8O

balcer
29-10-2007, 19:31
poczyń fotkę i pokaż no co tam u Ciebie jest a czego nie ma....wtedy jakieś wyjście się znajdzie na 100% :beer:

fordtomi
10-11-2007, 00:22
Tutaj fotka http://img136.imageshack.us/my.php?image=p4300091ot5.jpg miedzy linia a zaznaczonym miejscem jest 15 cm wymiar jest taki sam jak w kombi w bagażniku

balcer
10-11-2007, 10:37
chyba dobrze widzę, że zamiast lampki masz na szpilki przyczepiony kartonik?


zaglądałeś do środka?


stawiam, że wymieniana była podsufitka i trafiła się z dziurą od lampki, która oryginalnie jest taka jak w bagażniku :bigok:

rafek
10-11-2007, 11:10
zrób tak bo chcesz dokładnie zrobic to ja co mam ,
weź zapodaj nową lampke do przeoda a te co wyjmiesz we do tyłu i odrysuj mijesce po krawędzi co trzbea bedzie wsunąc w podsufitke , ja umiesciłęm je na koncu rączek do trzymania sie pasazerów przy dachu , czyli ze linia konca rączek jest koncem ramki , w tym miejscu nie ma napewno wzmocnienia dachu a dziala powiem to rewela to światło

balcer
10-11-2007, 12:57
zrób tak bo chcesz dokładnie zrobic to ja co mam ,
weź zapodaj nową lampke do przeoda a te co wyjmiesz we do tyłu i odrysuj mijesce po krawędzi co trzbea bedzie wsunąc w podsufitke , ja umiesciłęm je na koncu rączek do trzymania sie pasazerów przy dachu , czyli ze linia konca rączek jest koncem ramki , w tym miejscu nie ma napewno wzmocnienia dachu a dziala powiem to rewela to światło

rafek jaka zmiana cię dotknęła chłopaku....nie pochwaliłeś się, że zniebieściałeś i Twój profil jakiś taki inny :rotfl:

fordtomi
10-11-2007, 21:46
stawiam, że wymieniana była podsufitka
nie była wymieniana ja karteczkę szpileczkami zaczepiłem dla wglądu bo pd karteczka znajduje sie to owe miejsce słabo widoczne,widoczne jest pod innym kątem pozdro!!! :banan:

balcer
10-11-2007, 22:01
hmm....to zrób zdjęcie bez karteczki tak zebyć pokazał co masz na prawdę

fordtomi
10-11-2007, 22:09
hmm....to zrób zdjęcie bez karteczki tak zebyć pokazał co masz na prawdę
Jutro postaram sie zrobić karteczkę mogę przesunąć w lewo albo w wprawo albo bez :satan: