PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] REGULACJA WCZESNEGO LPG



NUMERO-1
07-11-2007, 20:03
Witam!!!

Założyłem LPG-sekwencja,przy ciepłym silniku bez większych zmian.
Jednak drażni mnie póżne przełączenie na gaz po uzyskaniu odpowiedniej temperatury,jak jest zimny to falują obroty 1500-500 i gaśnie.
Czy można przestawić wcześniejszy przeskok i co zrobić żeby trzymał obroty.
Druga rzecz to kontrolka rezerwy gazu,palą się diody zielone i czerwona przy pełnym baku-?
Trzecia rzecz to centralny-od chwili załeżenia lpg-po przejechaniu gdy silnik jest max.nagrzany-wyłanczam kluczyk-otwiera centralny.
Kiedy włanczam stacyjkę-zamyka centralny-?
Podejrzewam że coś żle podpieli z elektroniki-komputer gazu?
Ostatnie chyba dla was śmieszne pytanie-czy mam komputer auta jeśli liczniki mam manualne?
Acha dodatkowo rzkodowuję się radio-rano do samochodu a tu ----?-też po lpg.
Pilnie czekam na podpowiedzi i z góry dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MkII-1,8 16V-1998-5d :car:

lyssy
07-11-2007, 21:37
Podpowiedź zerowa: wpisz auto w profil :satan:
Podpowiedź pierwsza: nie pisz dużymi literami - to oznacza krzyk...
Podpowiedź druga: temat raczej do działu LPG (przenoszę).
Podpowiedź trzecia: jedź do gazowników i niech regulują i poprawiają dotąd aż będzie dobrze (bez falowania itp).
Podpowiedź czwarta: tak, zapewne można ustawić przełączanie przy niższej temperaturze - ale najpierw patrz podpowiedź trzecia :)
Podpowiedź piąta: skoro po założeniu gazu dzieją się szopki (kasuje się radio) to znaczy, że gazownicy dali ciała przy instalowaniu (może któryś bezpiecznik siadł?) - patrz podpowiedź trzecia.

Witamy! :beer:

pleban
07-11-2007, 21:52
Po pierwsze uzupełnij profil,
po drugie nie ten dział
Po trzecie najłatwiej jest nękać gazowników przecież masz gwarancję(niech ci obniżą temp.przełanczania posprawdzają mapy(
A po czwarte to WITAMY :pub:

LaBobas
07-11-2007, 22:43
Witaj i wracaj do magikow.Nie obrazajmy prawdziwych fachowcow zrownujac ich z tymi magikami.Najwyrazniej zle sie wpieli i masz teraz zongi.Jak juz Marcin napisal jedz i ich drecz bo nie ma prawa falowac nic.

Netoper
08-11-2007, 09:09
Ostatnie chyba dla was śmieszne pytanie-czy mam komputer auta jeśli liczniki mam manualne
Jeśli chodzi o komputer sterujący silnikiem to on nazywa się PCM i go masz.
Nie schodź poniżej 20 stopni dla temperatury przełączania.
Netoper