PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] gdzie sa papiery???!!!



karlik
13-11-2007, 22:27
witam koledzy.
nie mam papierów z gazu a pilnie potrzebuje.nie pamietam czy przy kupnie samochodu je otrzymałem ale cosik mi świta że jak przerejestrowywałem samochód to chcieli zobaczyć wiec nie wiem czy nie ma ich w wydziale kom.

ale jakby co to gdzie i kto mi wyrobi te papiery.
przypomne że samochód z Dojczów i paru właścicieli.

oczywiście przeglady na piękne oczy przechodzi. 8O 8O 8O

Netoper
13-11-2007, 22:38
ale jakby co to gdzie i kto mi wyrobi te papiery.
Trzeba do gazownika jechać, coby legalizacje zrobił.
Netoper

karlik
13-11-2007, 22:45
no to jutro bede to zaraz go za fraki i niech pisze legalizacje.....no ale on mi tego chyba nie podpisze!!!! :zly: :zly: :zly:
no chyba ze ..... :beer: :beer: :beer:

Netoper
13-11-2007, 22:50
Pogadaj z gazownikiem jak to wygląda bo czasami jest z tym dużo zachodu, my pytaliśmy o legalizacje butli.
To u nas wygląda to tak, że trzeba butlę wymontować z auta potem zawieść na legalizacje i z powrotem montaż i dopiero papier. Jak jest z całą instalką to nie pytaliśmy.
Netoper

karlik
14-11-2007, 11:10
no właśnie dużo zachodu-też tak słyszałem.wiec chyba sobie odpuszczam

norbi333
14-11-2007, 11:25
Tylko bez papierów na gaz to będzie problem z przeglądem

karlik
14-11-2007, 11:32
no właśnie przechodzi przegląd bo juz tam robiłem i facet zna fure.no właśnie to mi daje do myślenia.bo on w swoim kompie ma jakiś numer butli i takie tam.wiec chyba musiałem posiadac papiery.to już 3 przeglad wiec nie pamiętam, a najpierw byłem na przeglądzie a potem w wydziale komunikacji i nie wiem czy czasem pani w okienku czegoś nie przegapiła!!!!!ale narazie sie nie pucuje do tego że nie mam papierów.jak zapyta to sie do niego uśmiechne!!!!!!!

Stu
14-11-2007, 12:22
A masz wbity gaz w dowód?
pzdr, kuba

karlik
14-11-2007, 12:24
mam

Mamut
14-11-2007, 12:43
to po co papiery? jedziesz na przegląd auta to stacji i tyle.
papierów do tego nie potrzebujesz - masz gaz wbity z dowód rejestracyjny

karlik
14-11-2007, 13:01
poprostu w styczniu sprzedam(chyba) swojego mondziaka i zamieniam na lepszy model.mam już kupca i wczoraj rozmawialiśmy i pytal o te papiery a ja mu odp. Oczywiscie że mam----a ty jednak nie MA.no ale dam rade jakoś się dogadamy.no wiadomo ze najważniejsze jest ze w dowód wbite.

pozdro.

karlik
14-11-2007, 13:02
ale najlepsze jest to ze wczoraj ta inst,. klękla. niby chodzi ale tak jakby na jeden gar nie chodzil.poruszałem to w innym temacie wiec nie bede zaśmiecal forum.

norbi333
14-11-2007, 13:06
Nie tak do końca.U mnie bez papierów nie chcieli zrobić przeglądu.Musiałem mieć homologację

Ufo
14-11-2007, 17:30
U mnie też

Netoper
14-11-2007, 18:29
Jak się robi przegląd zawsze na tej samej stacji to nie wymagają papierów bo już mają w kompie (przynajmniej u nas) 4 samochody z kuchenką u nich prowadzimy/prowadziliśmy
Przy pierwszym przeglądzie wzieli papiery, powpukiwali coś do kompa i teraz tylko nr butli sprawdzają.
Tak więc jak przegląd będzie na innej stacji niż "macierzysta" to będą papierów wymagać
Netoper

pleban
14-11-2007, 22:48
No papierki powinny być przy przeglądzie raczej.
Poszukaj na aledrogo.Ja jak posiałem swoje to tam znalazłem kilku gości co wystawiali
No ale mi wkońcu gazer co mi instalkę montował duplikaty pozałatwiał

norbi333
14-11-2007, 22:50
ak się robi przegląd zawsze na tej samej stacji to nie wymagają papierów bo już mają w kompie (przynajmniej u nas)
Powinni sprawdzać papiery

Netoper
14-11-2007, 22:56
Powinni sprawdzać papiery
Dane z papierów mają do kompa przepisane i jak dajemy dowód w łapę to idzie do kompa patrzy co tam powprowadzane jest i dopiero podchodzi do auta. sprawdza numery butli czy grają z tymi w kompie i parownik też sprawdza czy ten sam. Jakby było co innego w aucie niż w kompie to wtedy by chciał nowych papierów. A tak jak nic nie zmieniane to o żadne papiery nawet nie zapyta
Netoper

norbi333
14-11-2007, 22:59
Wszystko jest możliwe.Ja robię przeglądy u znajomych ,ale i tak zawsze chcą papiery ,bo stacja ma kamery i nie chcą ryzykować ,a ja mam papiery ,wiec akurat nie ma z tym kłopotu :)

Netoper
14-11-2007, 23:02
Tu pewnie o kamery nie chodzi, tylko pewnie o wewnętrzną procedurę, no bo jak ma do kompa wprowadzone jaka jest zamontowana instalka, i po sprawdzeniu faktycznie ta sama siedzi w aucie, to na diabła mają jeszcze papiery przeglądać.
W kompie ma też odnotowane do kiedy jest ważna homologacja na zbiornik. Co stacja to inne obyczaje :)

a ja mam papiery
Z allegro...... :satan: :))
Netoper