PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] problemy z ustawieniami MKIII po odpieciu akumulator



homarow
19-11-2007, 15:30
Witam, mam problemy z ustawieniami w swoim MKIII po tym jak mechanik odpiął mi akumulator, najpierw radio domagało się wprowadzenia kodu (naszczęście miałem go zapisany), teraz co jakiś czas sama włącza się klimatyzacji, obawiam się, że jakieś inne ustawienia mogły ulec zmianie. Czy wie ktoś jakie są konsekwencje odłączenia akumulatora i jak można wrócić do wcześniejszych ustawien.

Jakub
19-11-2007, 19:33
Do wcześniejszych ustawień nie wrócisz. Musisz zrobić samoadaptację, szukajka powinna znaleźć.
Jeśli klima wariuje, to zrób self test.
A tak w ogóle to czym jeździsz ( profil uzupełnij).

Netoper
19-11-2007, 20:57
homarow
Musisz zrobić to co w linku opisane, ale najpierw reset trzeba zrobić, czyli odpęcie akumulatora na 1/2h
http://www.mondeoklubpolska.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=145&mode=&order=0&thold=0

Uzupełnij w profilu model/silnik to nie będziesz tego za każdym razem musiał podawać
Netoper

Czoper
19-11-2007, 23:37
Klima włącza się w momencie jak przełączasz nawiew na szyby z jakiejś innej pozycji. Tak jest to zrobione fabrycznie, bo wtedy szybciej odparowują szyby, ja też tak mam.