PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] Gumy usztywniające zawieszenie z allegro



gasek
21-11-2007, 18:48
Witam...Mam pytanie czy któryś z kolegów testował może cosik takiego?Mam starego mondeo i zarazem problem z tylnimi sprężynami krótko mówiąc sa zużyte,nie zabardzo widzi mi się inwestowac w to auto w wymianę sprężyn,więc znalazłem te gumy.Chodzi mi o to jakie sa skutki uboczne po załozenie tego między zwoje sprężyn,bo wydaje mi sie ze za cene 3 zeta za sztuke jakies musza być????

maniek_
21-11-2007, 18:52
Ten temat był już przerabiany, użyj wyszukiwarki. Raczej nie jest dobrym pomysłem wrzucanie tego wynalazku

gasek
21-11-2007, 19:03
Musiałem przeoczyć, dzieki poszukam.

pele
21-11-2007, 19:20
wiem że ktoś je wsadzał jak ciągnął przyczepkę i sobie chwalił ale na zużyte sprężyny?
nie wiem

Biegan
21-11-2007, 19:45
Te gumy to taki wynalazek "taniego ryśka". Jezeli niedługo pozbywasz sie auta i nie chcesz inwestować to czemu nie. Ale dla siebie i swojego bezpieczeństwa lepiej zainwestować w sprężyny.
W Peugeocie założyłem to i auto zrobiło się twarde jak niemieckie (mała wygoda) ale wcale nie poprawiło to kontroli nad autem.
Te gumy to wstawiają sobie kurierzy co w swoim dostawczaku do 3.5T masy całkowitej wożą 3T na pace.

Netoper
21-11-2007, 20:22
Hehe jak zwykle w takich przypadkach zdania są podzielone, kilka osób już to zakładało i są zadowoleni.
Koszt takich gum nie jest duży najlepiej zakupić i sprawdzić samemu.
Netoper