PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Gdzie gaz



faceman
03-12-2007, 11:09
Witam!
Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z gazownikami z Nehringa w Szczecinie. Chodzi mi o GazTech. Chciałbym tam oddać Swojego Mondiusza i zdecydowałem sie na Staga 300 sekwencja za 3400.

gigakac
29-12-2007, 19:43
Doświadczenia z nimi nie mam bo jestem z Wa-wy ale 3400 to zdecydowanie za drogo. w okolicach Wawy stag 300 kosztuje ok 2300-2500.
Pozdrawiam

Netoper
29-12-2007, 19:51
Ktoś już pisał że w szczecińskim ceny zwariowane i pojechał chyba ze 200 km żeby gaz założyć, bo mimo straty na paliwo i czas to i tak odczuwalnie taniej wyszło.
Netoper

mmmk
29-12-2007, 20:10
w zyciu bym nie jechal taki kawal drogi bo pozniej sie tam jezdzi na regulacje przeglady itp. mondeo mialo 2 wizyty na prawie 10 tys km ale w scorpio zeby to dobrze dzialalo to na jakies ja wiem ile nim przejechalem?? no inaczej gaz mialem w nim chyba troche ponad rok i byl kilkanascie razy na poprawkach (oczywiscie jak wszyscy monterzy obiecali,ze nie bedzie problemu i zaloza i bedzie dobrze jezdzil, jednak tak nie bylo). a 100% pewnosci,ze zaklad zalozy gaz idealnie nigdy nie ma. oczywiscie wszystko zalezy jak kto stoi z czasem ale jechac np 200 km na pb zeby poprawili gaz?? nie brzmi zbyt fajnie a zdarzyc sie moze...

faceman
29-12-2007, 20:29
Zagłębiłem się w temacie i gazownik o którym wspomniałem uchodzi za "najmniejawaryjnego". Założyłem w połowie grudnia i jak na razie po 2000km jest ok. Znam gościa który zdecydował się na gazownika oddalonego o 150 km bo miał kilkaset zł taniej i przez pierwszych kilka miesięcy jezdził do niego dwa razy w miesiącu bo wiecznie "coś było nie tak". I gdzie tu oszczędność?

Netoper
29-12-2007, 20:37
I gdzie tu oszczędność?
Jak gaziarz spitoli instalkę to fakt że trza będzie jeździć, ale jak się już jakiegoś gaziarza z "daleka" bierze to sprawdzonego.
W większości przypadków to problem gazownicy mają nie z montażem a z prawidłowym wyregulowaniem, a za regulację i tak płacisz nawet jak na gwarancji, więc to można u "miejscowego" robić
Netoper