PDA

Zobacz pełną wersję : 2006 RDS w nowym aucie



MechatroN
18-07-2005, 22:17
Witam
Jestem nowym, mam nadzieję, szczęśliwym, posiadaczem Mondeo MK1.
Problem jest chyba tradycyjny już, wraz z autkiem dostałem radio (2006 RDS), nawet jakiś kod na Briefie znalazłem ale... Ale właśnie próbuję wpisać go poraz czwarty osiągając ciągle ten sam skutek. Mógłby mi ktoś pomóc? Może to nie ten kod w ogóle i w końcu zabkokuję sobie radyjko na amen.
Po włączeniu na wyświetlaczu pokazuje się dotychczasowy numer rejestracyjny samochodu. A gdyby ktoś był taki dobry to numer seryjny radia to: M181606, do tego jakiś part no.: 93FB-18K876-GB.

waldemarz
18-07-2005, 23:30
Prosze cie bardzo Kod - 8618

MechatroN
18-07-2005, 23:46
A dziękuję, to zdecydowanie inna liczba niż ta napisana ołówkiem na Briefie. Teraz już tylko odczekać te 1,5h :wall:

kerid
18-07-2005, 23:52
A dziękuję, to zdecydowanie inna liczba niż ta napisana ołówkiem na Briefie. Teraz już tylko odczekać te 1,5h :wall:

To w tym czasie możesz uzupełnić swój profil: czym jezdzisz, skąd pochodzisz :)

MechatroN
19-07-2005, 00:05
To w tym czasie możesz uzupełnić swój profil: czym jezdzisz, skąd pochodzisz :)
A byłem święcie przekonany, że już to zrobiłem...
Mam nadzieję, że już jest dobrze.
I tak przy okazji - gdzie można w wawie kupić żeńskie wtyczki do radia forda w rozsądnej cenie? Kiedyś kupowałem w jakimś serwisie ale krzyczeli jak za zboże, a pewnie przydałoby się jednak założyć jakieś bardziej dzisiejsze radio, musiałbym odkurzyć decka żeby jakieś kasety nagrać...

waldemarz
19-07-2005, 00:32
A dziękuję, to zdecydowanie inna liczba niż ta napisana ołówkiem na Briefie. Teraz już tylko odczekać te 1,5h :wall: To jak ci ten numer bedzie pasowal to tutaj na forum jest taki :bigok: "pomogl" to mozesz wcisnac dla Waldzia :satan:

waldemarz
19-07-2005, 00:34
I tak przy okazji - gdzie można w wawie kupić żeńskie wtyczki do radia forda w rozsądnej cenie? Kiedyś kupowałem w jakimś serwisie ale krzyczeli jak za zboże, a pewnie przydałoby się jednak założyć jakieś bardziej dzisiejsze radio, musiałbym odkurzyć decka żeby jakieś kasety nagrać... Najszybciej w ASO , a nie mozesz zrobic samemu kupujac w kazdym motoryzacyjnym sklepie koncowki.

Lolo
19-07-2005, 00:49
Koncoweczke dostaniesz na bank w norauto. I lepiej to zrobic samemu i przyoszczedzic troche grosza niz jechac do tych zlodziei z ASO.

Pozdrawiam.

MechatroN
19-07-2005, 01:15
To jak ci ten numer bedzie pasowal to tutaj na forum jest taki :bigok: "pomogl" to mozesz wcisnac dla Waldzia :satan:
Z rozpędu nawet dwa razy :)
Kod działa, radio nawet też.


Najszybciej w ASO , a nie mozesz zrobic samemu kupujac w kazdym motoryzacyjnym sklepie koncowki.
Wymianę? Jasne, że samemu, ale przejścióweczkę chcę zrobić na ISO. Szkoda obcinac oryginalne kable.
W każdym razie dzięki wielkie.[/quote]

Graluu
19-07-2005, 01:54
na allegro koleś miał przejściówki z forowskiej instalacji na iso za niewielkie pieniądze :metal

Graluu
19-07-2005, 01:59
tutaj masz kilka przykładów

przejściówka 1 (http://www.allegro.pl/show_item.php?item=57270611)

przejściówka 2 (http://www.allegro.pl/show_item.php?item=57628282)

przejściówka 3 (http://www.allegro.pl/show_item.php?item=57925751)

waldemarz
19-07-2005, 15:38
na allegro koleś miał przejściówki z forowskiej instalacji na iso za niewielkie pieniądze :metal Ale i ktorys z naszych klubowiczow pisal pare dni temu ze ma taka przejsciowke.