PDA

Zobacz pełną wersję : Kod do radia.(Desperacja)



Kafar
20-07-2005, 20:41
Radyjko sie wyłączyło na dziurach i zaraz włączyło.i teraz prosi o kod.kolega Waldek i Fuuel dostali nr.seryjny ale ich kody nie działają. Może ma ktoś coś do podania kodu?Może akurat zadziała? Na nalepce pisze :MAR99-u góry. W Okienku Dealer pisze: 260 413, na samym dole pisze: FD 2004 i obok R C ****. Nie wiem który to model seryjny więc napisałem wszystko. HELP!!! :panna:

waldemarz
20-07-2005, 21:11
Naprawde jak ktos moze to niech pomoze bo my juz wyczerpalismy swoje programiki, acha pamietajcie on ma kod 3 cyfrowy.

werc
20-07-2005, 21:11
Może ktoś zrobił tak jak ja :metal olał numer seryjny i zaprogramował swój kod żeby utrudnić życie złodziejom :)) :satan:

Jak ci nie dadzą rady policzyć napisz na priva będziemy coś działać, ale bez rozbierania radyja się nie obędzie :(

werc
20-07-2005, 21:14
Ach wiem już że nie da rady :(
Weź wyciągnij to cudo z auta - zapakuj w paczkę dobrze obłóż gazetami i wyślij priorytetem do werca.
Werc poduma :)) i w tym samym dniu odeśle spowrotem :metal - kosztuje cię to tyle co paczka w jedą stronę - resztę ureguklujemy na zlocie :beer:

Kafar
20-07-2005, 21:15
Radyjo było kiedyś też zablokowane i jakiś mechanik je odprogramował ale nie przypominam sobie żeby kod zmieniał. Szukam go teraz po papierach.....może gdzieś tam jest

Kafar
20-07-2005, 21:19
kod znalazłem, tak jak mi się wydawało.Był ***, taki wpisałem za 1 razem ale nie działał.w takim razie radyjko jest przeprogramowane, Werc się kłania chyba:)

fuel111
20-07-2005, 21:25
Ach wiem już że nie da rady :(
Weź wyciągnij to cudo z auta - zapakuj w paczkę dobrze obłóż gazetami i wyślij priorytetem do werca.
Werc poduma :)) i w tym samym dniu odeśle spowrotem :metal - kosztuje cię to tyle co paczka w jedą stronę - resztę ureguklujemy na zlocie :beer:

Werc ale ty masz głowę nie od parady poduma to mi się podoba :)

waldemarz
20-07-2005, 21:26
Ach wiem już że nie da rady :(
Weź wyciągnij to cudo z auta - zapakuj w paczkę dobrze obłóż gazetami i wyślij priorytetem do werca.
Werc poduma :)) i w tym samym dniu odeśle spowrotem :metal - kosztuje cię to tyle co paczka w jedą stronę - resztę ureguklujemy na zlocie :beer: Poduma i tego samego dnia odesle, ale w jakim stanie :jezyk1: :satan:

werc
20-07-2005, 21:39
Poduma i tego samego dnia odesle, ale w jakim stanie :jezyk1: :satan:
Przeprogramowanym - z nowym kodem - z tym poduma to nie dosłownie trzeba z 5 min lutownicą pobabrać i przeprogramować pamięć :metal

Kafar
20-07-2005, 22:14
No ludziska jaja! Przeprosiłem autko za obelgi:)a raczej radio, włozyłem kluczyk na 1 pozycję( mam immobilaiser niefabryczny) więc bez kluczyka i guziczka się nie włączy wogóle radio i czekam 30 minut, nie 90 jak koledzy pisali. Migają kreseczki żebyu wpisać kod. Wpisuje jeszcze raz ten który mam na karcie od radia a tu........MUZYKA!!!Działa, nie wiem jak ja wpisywałem ten kod za 1 razem że nie działało. Sory za zawracanie głowy..... :beer:

werc
20-07-2005, 22:23
:metal :metal :metal

obyło się bez interwencji - a ja tak lubię wybebeszać :))

Kafar
20-07-2005, 22:26
:metal :metal :metal

obyło się bez interwencji - a ja tak lubię wybebeszać :))

to może ci auto wyślę? :)) zrobisz mi podświetlenie klameczek z tyłu bo mam korbencje i nóżki mi prosze podswietlić bo nie mam fabrycznej instalki :( a jak myslę co trzeba zrobić to ehhhh, jestem w tym kompletnym laikiem :) w dodatku boję się zdjąć słupek przedniej szyby żeby go dziada nie urwać a to by mi dużo dało w wyzej wymienionym temacie

werc
20-07-2005, 22:34
Nie no mam swoje - to podstawowy problem z MDO zawsze chcesz mieć lepsiejsze i kombinujesz co jeszcze :metal
Ja jak kupiłem to zrobiłem taką listę 30 rzeczy które powinienem zrobić - były tam rzeczy poważne - rozrząd, tarcze itp. w tej chwili silniczek chodzi jak pszczółka :metal wykreśliłem z tej listy już ze 40 punktów (bo cały czas dopisuję :satan: ) i jeszcze z 60 zostało :))

fuel111
20-07-2005, 23:53
Pewinie wyczyścić popielniczkę i automat do kawy....i takie tam :)

waldemarz
20-07-2005, 23:57
No ludziska jaja! Przeprosiłem autko za obelgi:)a raczej radio, włozyłem kluczyk na 1 pozycję( mam immobilaiser niefabryczny) więc bez kluczyka i guziczka się nie włączy wogóle radio i czekam 30 minut, nie 90 jak koledzy pisali. Migają kreseczki żebyu wpisać kod. Wpisuje jeszcze raz ten który mam na karcie od radia a tu........MUZYKA!!!Działa, nie wiem jak ja wpisywałem ten kod za 1 razem że nie działało. Sory za zawracanie głowy..... :beer: Nie masz co przepraszac tylko :bigok: wszystkim na "pomogl" za ciezka calodniowa prace. :))

werc
21-07-2005, 00:14
Pewinie wyczyścić popielniczkę i automat do kawy....i takie tam :)

Kurde fuel jesteś wielki :pad: :pad: :pad:
ten automat to coś czego werce, oprócz klimy potrzebują najbardziej na świecie - widziałeś takie cudo w MDO - kupię za każdą kasę :metal

fuel111
21-07-2005, 00:22
Pewnie że widziałem kawiarka jak się patrzy i to na 12V jak chcesz poszukam ci namiar bo wiem że Werce potrzebują kawy jak Zaba dżdżu. :))

werc
21-07-2005, 00:32
:pad: :pad: :pad:
tylko coś porządnego - może ekspress...
ale mi się marzy, żeby chociaż byle jaką (aby mocną) można było zrobić :metal

RockFord
21-07-2005, 00:36
Wszystko fajnie tylko że na na forum publicznym podałes kod do swojego radia, do tego na zdjęciu dokładnie widac numer rejestracyjny Twojego samochodu. Zmień jak najszybciej kod, kto wie jacy ludzie na to forum zaglądaja anonimowo ...

waldemarz
21-07-2005, 00:50
Wszystko fajnie tylko że na na forum publicznym podałes kod do swojego radia, do tego na zdjęciu dokładnie widac numer rejestracyjny Twojego samochodu. Zmień jak najszybciej kod, kto wie jacy ludzie na to forum zaglądaja anonimowo ... Jak bedziemy do tego tak podchodzic to wogole nic nie bedzie mozna, Jak ktos ma cos ukrasc to i tak ukradnie. Myslisz ze zlodzieje jezdza po wszystkich miastach i nas szukaja, to wogole nie zakladajcie ramek bo od razu bedzie wiadomo ze to czlowiek MKP i beda szukac teraz jego postow. :satan:

fuel111
21-07-2005, 00:58
Waldka halogeny też gdzieś jeżdżą ale to nie powód do takiego traktowania forum . A radio trochę wiekowe może wezmą inne. :) sorko Kafar

werc
21-07-2005, 00:58
Jak bedziemy do tego tak podchodzic to wogole nic nie bedzie mozna, Jak ktos ma cos ukrasc to i tak ukradnie. Myslisz ze zlodzieje jezdza po wszystkich miastach i nas szukaja, to wogole nie zakladajcie ramek bo od razu bedzie wiadomo ze to czlowiek MKP i beda szukac teraz jego postow. :satan:

Strzyżonego nie ostrzygą - stare powiedzenie fryzjerów
zostaw portfel na siedzeniu - przkonasz się jak długo będziesz miał całe szyby
Czasem lepiej dmuchać na zimne :wall:

Kafar
21-07-2005, 08:43
Wszystko fajnie tylko że na na forum publicznym podałes kod do swojego radia, do tego na zdjęciu dokładnie widac numer rejestracyjny Twojego samochodu. Zmień jak najszybciej kod, kto wie jacy ludzie na to forum zaglądaja anonimowo ...

Pozatym jak zmienie kod, to jak mi ktoś zadziubie to i tak sobie sam zmieni kod jakby to werc zrobił :satan:

Kafar
21-07-2005, 08:45
No ludziska jaja! Przeprosiłem autko za obelgi:)a raczej radio, włozyłem kluczyk na 1 pozycję( mam immobilaiser niefabryczny) więc bez kluczyka i guziczka się nie włączy wogóle radio i czekam 30 minut, nie 90 jak koledzy pisali. Migają kreseczki żebyu wpisać kod. Wpisuje jeszcze raz ten który mam na karcie od radia a tu........MUZYKA!!!Działa, nie wiem jak ja wpisywałem ten kod za 1 razem że nie działało. Sory za zawracanie głowy..... :beer: Nie masz co przepraszac tylko :bigok: wszystkim na "pomogl" za ciezka calodniowa prace. :))

Zrobione :bigok: :beer:

werc
21-07-2005, 10:11
Wszystko fajnie tylko że na na forum publicznym podałes kod do swojego radia, do tego na zdjęciu dokładnie widac numer rejestracyjny Twojego samochodu. Zmień jak najszybciej kod, kto wie jacy ludzie na to forum zaglądaja anonimowo ...

Pozatym jak zmienie kod, to jak mi ktoś zadziubie to i tak sobie sam zmieni kod jakby to werc zrobił :satan:

Nie bardzo zmieni, bo do tego trochę sprzętu potrzeba no i wiecieć co i gdzie - nie oszukuj się elektronik na twoje (ani moje :)) ) radio nie poleci :metal
A w serwisie taka usługa kosztuje 30-40 zł więc ile musiałby wziąć za radio - kto mu tyle da :satan:

Olej to, poprostu w swoim poście pozmieniaj kod na **** i tyle.

mysza
21-07-2005, 16:52
wykreśliłem z tej listy już ze 40 punktów (bo cały czas dopisuję :satan: ) i jeszcze z 60 zostało :))

wiesz Werc, ty to rzeczywiście "pracuś" jesteś :brawo:

werc
21-07-2005, 19:12
Wiesz - nie lubię nie mieć, czegoś co mogę mieć :))

Ostatni pomysł fuela :metal :pad: kawa w aucie - to jest to :metal
Przy moim spożyciu smolistego napoju to raczej cysterna by się przydała, ale ekspres to już jest super - realizuję jako jedną z pierwszych pozycji :)

mysza
21-07-2005, 19:20
kawa w aucie - to jest to :metal
- realizuję jako jedną z pierwszych pozycji :)

Trzymam cię za słowo, ja też wiele jej dziennie wypijam, o własnie robię łyczka, to ja się w Korzkwii z jacobsem stawiam, a ty odpalisz maszynę? :drink: coby nie było, że tylko :beer: w głowie :)

werc
21-07-2005, 19:39
Jak w banku :metal Generalnie Kronunga na zmianę z Nescafe, bo przy tej ilości muszę mieszać sypaną z rozpuszczalną , inaczej podroby siadają :(

He, he - umówiłem się z Kasią na kawę - zaraz będą zazdraszczać, tylko patrzeć jak przyleci Gralu, Waldek i Fuel :))

Kafar
22-07-2005, 09:21
Kawa jest feeeee, wolę herbatkę. :)

werc
22-07-2005, 10:12
Kawa jest feeeee, wolę herbatkę. :)

Herbata to trucizna - pozatym ma smak wymoczonej szmaty do podłodgi i wygląd siuśków - nie pijam tego od 20 lat :jezyk1:
:)) :)) :))

Zresztą popatrz na Chińczyków - małe toto i oczy im się wygły :)) chyba od "aromatu" bo szczypie i jak piją to zezują czy ci z boku już popadali :metal

mysza
22-07-2005, 19:30
Kurde, Werc, czemu ja się znowu muszę z tobą zgodzić no? :))
Też za herbatką nie przepadam, o tu łyczek Kronunga, co mi właśnie mąż przyniósł, i dzienne zapotrzebowanie na płyny u mnie w 60% pokrywa kawa, reszta to :beer: :)) lub inne napoje. :metal

Kafar
22-07-2005, 19:45
Kurde, Werc, czemu ja się znowu muszę z tobą zgodzić no? :))
Też za herbatką nie przepadam, o tu łyczek Kronunga, co mi właśnie mąż przyniósł, i dzienne zapotrzebowanie na płyny u mnie w 60% pokrywa kawa, reszta to :beer: :)) lub inne napoje. :metal

Romans, romans nam tu kwitnie :satan:

werc
22-07-2005, 22:19
Kurde, Werc, czemu ja się znowu muszę z tobą zgodzić no? :))
Też za herbatką nie przepadam, o tu łyczek Kronunga, co mi właśnie mąż przyniósł, i dzienne zapotrzebowanie na płyny u mnie w 60% pokrywa kawa, reszta to :beer: :)) lub inne napoje. :metal

Romans, romans nam tu kwitnie :satan:

A ten by tylko świńtuszył :)) poprostu mamy podobne upodobania - tylko Kasia nie ugania się za spódniczkami :)) :)) :))

U mnie kawa w lwiej części m-ca musi pokryć całe zapotrzebowanie
:beer: czasami tylko raz na 2 m-ce - tak wychodzi, nigdy nie znasz dnia ani godziny, a na 2 gazach nie jeżdzę - może jeżdżę ostro, może szybko, może klnę jak szewc za kółkiem ale po kielichu nie wsiadam - żelazna zasada :metal
Chcę jeszcze trochę pożyć (dlatego też nie pijam herbaty - brrrr..,)

STraits
23-07-2005, 23:13
Jak ktoś kiedyś będzie miał problem z kodem do radia FORD, obojętnie czy serii 5000, 6000, 7000 czy 2006, 2014, 2017 - wystarczy podać mi numer i podam kod.