PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Poszukiwany dobry serwis w Gdańsku lub okolicach



jasiu_
11-02-2008, 22:20
Witam kupiłem niedawno drugie kombi tym razem MK2,2000r, jednakże pierwszy raz w życiu mam klimatyzację, i co zdążyłem zauważyć że cieknie z urządzenia napędzanego przez pasek - sprężarka, a konkretnie z zmmeringa. Jakie są koszta naprawy i gdzie najlepiej to robić w Gdańsku lub okolicach. Odrazu sprawdzenie i ewentualne napełnienie.

I czy z takim wyciekiem można jeździć.


edit tytułu tematu był - nie nadużywamy DUŻYCH liter (lektura Regulaminu forum się kłania) - Oktan

Netoper
11-02-2008, 22:25
I czy z takim wyciekiem można jeździć.
Jak nie włączasz klimy to można jeżdzić, rozszczelniła Ci się sprężarka i olej wraz z czynnikiem ucieka.
Jak nie będzie oleju a włączysz klimę to możesz zatrzeć sprężarkę.

jasiu_
11-02-2008, 22:45
A generalnie jakie to są koszta naprawienia tego?? Z tego co patrzałem to sprężarka nowa ładnych pare stówek, a używana nie wiele mniej ale cóż wole to co mam naprawiać!!

Netoper
11-02-2008, 23:08
Co do kosztów uszczelnienia to nie mam pojęcia wszystko zależy od zakładu i części które dojdą.
Kiedyś mi mignął temat że ktoś sam uszczelnienie robił
Wklep w szukajkę "sprężarka" albo "sprężarki" to sporo informacji będziesz miał
Może ktoś z Twoich okolic zajrzy tutaj i zapoda Ci jakiś namiar na klimatologa

BartekM
12-02-2008, 09:46
Uszczelnienie "po znajomości", czyli po cenie samych części kosztowało mnie 130 pln.

jasiu_
12-05-2008, 22:15
Temat powraca dosyć PILNIE, zrobiło się cieplutko i jakoś mieć świadomość mieć klime a jej nie używać to mnie męczy, a słoneczko przez szyber otwarty troche praży w czółko. Czy ktoś z was robił klime na ROTMANCE k/Pruszcza, albo na Maćkach?? Ewentualnie jaki warsztat polecacie??