PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] [MKII] i dylemat co do instalki



matess
14-02-2008, 02:59
Witam, jestem swiezo upieczonym posiadaczem cudownej V6 z 2000r TURNIER GHIA,
jako że nie mam zamiaru placic kosmicznych cen za benzynke pakuje się w gaz. Z doswiadczenia w gazie to mam poldka z I Generacja :))

No ale pytanko - jaka instalke do mondeo czytalem na temat generacji - czy III by podeszla, czy musi być IV - nie ukrywam, że chodzi równiez o cene - co byscie polecili dobre a nie drogie - mile widziane adresy ? cala polska - jestem w stanie dojechac byle bylo dobrze ;)

Jezeli juz bylo (troszke szukałem, ale jakos nie trafilem) to dajcie linka i temat w kubel :)

pozdrawiam mateusz

Ufo
14-02-2008, 12:14
Witam o III generacji zapomnij bo sekwencja ją wyparła i ciężko ją spotkać a różnica w cenie niewielka.Wiem tylko,że jeżdżą ludzie na Stag 300 i BRC56sequent.Zapytaj w firmie Abart we Wrocku.Mają też swoją stronę.Miałem u nich zakładaną sekwenję 3 lata temu i wszystko ok-tylko na wymianę filtrów jeżdżę.Tylko ja mam 2.0

pleban
14-02-2008, 17:42
A z kąd dokładnie jesteś???

norbi333
14-02-2008, 20:50
Ja mam KME sekwencję i nie narzekam

robert_4127
14-02-2008, 21:17
Witam, jestem swiezo upieczonym posiadaczem cudownej V6 z 2000r TURNIER GHIA,
jako że nie mam zamiaru placic kosmicznych cen za benzynke pakuje się w gaz. Z doswiadczenia w gazie to mam poldka z I Generacja

No ale pytanko - jaka instalke do mondeo czytalem na temat generacji - czy III by podeszla, czy musi być IV - nie ukrywam, że chodzi równiez o cene - co byscie polecili dobre a nie drogie - mile widziane adresy ? cala polska - jestem w stanie dojechac byle bylo dobrze ;)

Jezeli juz bylo (troszke szukałem, ale jakos nie trafilem) to dajcie linka i temat w kubel

pozdrawiam mateusz
jesli bedziesz montował to montuj wlew LPG pod klapką wlewu PB , ja mam tak w kombi ,niewiem jak jest z miejscem w sedanie ,lub w 5cio drzwiowym ,ale mysle ,ze te elementy sa jednakowe

mmmk
15-02-2008, 00:25
no i proponuje nie jechac kawal drogi zeby zaoszczedzic kilkaset zl bo jak trafisz jak ja ze scorpio ktore bylo na kilkunastu regulacjach to po pierwsze zadnej oszczednosci w tym nie ma bo wiecej sie wyda na paliwo, pozatym szkoda nerwow i czasu. a nawet jezeli pojedziesz do sprawdzonego gaziarza ktory juz komus cos zalozyl i bylo ok to w Twoim samochodzie moze sie akurat cos nie udac. wiec sprawe:
"adresy ? cala polska - jestem w stanie dojechac byle bylo dobrze ;)"
wez lepiej przemysl :) a jak masz gdzies pod reka "elpigaz" to polecam u mnie chodzi bardzo dobrze chociaz czytalem w innym temacie,ze elpigaz w warszawie jest do kitu, wiec pewnie zalezy to nie tyle od ich autoryzacji tylko od czlowieka ktory to zaklada :/

matess
15-02-2008, 01:40
dokladniej to pod legnica :) polecano mi zaklad na sieroszowskiej >? albo jakos tak - moze ktos sie orientuje - i czy moglby cos o nich powiedziec,

co do dojazdu - nawet nie chodzi mi o oszczednosci, ale poprostu lepiej miec dobrze zrobione, niz u gaziarza na miejscu, ktory na slowo sekwencja robi wielkie oczy,
/Zapytaj w firmie Abart we Wrocku/ hmm wrocek rzut beretem - zapytam zapytam, chociaz emialowo w senie cena, i "marka" instalki,

najblizej mam do zlotej (zlotoryja) ale tam to raczej w sprawach gazowych strach oddac autko :D

chetnie posluchalbym o dobrym gaziarzu w legnicy,



jesli bedziesz montował to montuj wlew LPG pod klapką wlewu PB , ja mam tak w kombi ,niewiem jak jest z miejscem w sedanie ,lub w 5cio drzwiowym ,ale mysle ,ze te elementy sa jednakowe

hmm mam kombi ;) butle chce wpakowac w kolo zapasowe (montuja wogole jeszcze normalne butle??) wiec wlew zapewne znajdzie sie pod wlewem benzynki :D

szekspir
02-03-2008, 11:12
dokladniej to pod legnica :) polecano mi zaklad na sieroszowskiej >? albo jakos tak - moze ktos sie orientuje - i czy moglby cos o nich powiedziec,

co do dojazdu - nawet nie chodzi mi o oszczednosci, ale poprostu lepiej miec dobrze zrobione, niz u gaziarza na miejscu, ktory na slowo sekwencja robi wielkie oczy,
/Zapytaj w firmie Abart we Wrocku/ hmm wrocek rzut beretem - zapytam zapytam, chociaz emialowo w senie cena, i "marka" instalki,

najblizej mam do zlotej (zlotoryja) ale tam to raczej w sprawach gazowych strach oddac autko :D

chetnie posluchalbym o dobrym gaziarzu w legnicy,



jesli bedziesz montował to montuj wlew LPG pod klapką wlewu PB , ja mam tak w kombi ,niewiem jak jest z miejscem w sedanie ,lub w 5cio drzwiowym ,ale mysle ,ze te elementy sa jednakowe

hmm mam kombi ;) butle chce wpakowac w kolo zapasowe (montuja wogole jeszcze normalne butle??) wiec wlew zapewne znajdzie sie pod wlewem benzynki :D

Witam.
Pewnie chodzi Ci o Krzyśka gazownika na Sierocińskiej. Lepszych chyba nie ma.
Serwisuje tam swoją instalkę. Kolega zakładał do mondeo II 2.0b instalkę IV generacji- zero problemów. Szczególnie na słowa uznania zasługuje gość który robi regulacje komputerem- zna sie na rzeczy.
Ja swoją instalację BRC JUST zakładałem w Legnicy na Borsuczej w ABARCIE (juz go tam nie ma) Firma znana ale co z tego jak nazatrudniali amatorów którzy się uczyli na autach klientów. Miałem z nimi same problemy począwszy od samego założenia- źle podłączyli sonde Lambda-spalanie 18l gazu. Jezdziłem tam 3 razy i może doszli do tej usterki ponieważ byłem uparty i nie dałem sobie wmówić że takie spalanie jest normalne.
Pozdrawiam.

LaBobas
02-03-2008, 15:32
Staga 300 podobno fajnie sie ustawia i fajnie sie jezdzi i w piare prosty program do ustawiania.

koper666
02-03-2008, 17:16
LANDI renzo polecam