PDA

Zobacz pełną wersję : program do ustawiania LPG



LaBobas
26-07-2005, 23:11
Tak sobie siedze i se mysle..kiedys z reszta slyszalem i czytalem na forum peugeota.Czy znacie jakis program dzieki ktoremu po instalacji na laptopie mozna podpiac za pomoca odpowiedniego przewodu i samemu regulowac gaz?Pamietam,ze chyba takie przewody da sie kupic na allegro,ale nazw programow nie znam.Moj gazownik ma laptopa i programik i kabelek to czemu ja mam nie miec?Co o tym sadzicie?A powiem Wam ciekawostkie jak goscie w 406 ustawiali gaz przy IIgen.Podpinal sie pod lambde i w czasie jazdy przy roznym obciazeniu sprawdzal miesznake poprzez napiecie z lambdy.I naprawde udawalo im sie odszukac optymalne ustawienie. :banan:

fuel111
26-07-2005, 23:21
Fajnie by było ale miotłą :) go do LPG :satan:

LaBobas
26-07-2005, 23:27
Fajnie by było ale miotłą :) go do LPG :satan:Wybaczcie :pad: Prosze o wladnych ,aby mnie lotem koszacym przeniesli w inny wymiar LPG.Jeszcze nie moge sie przestawic ze starego forum peugeota.Wiec czekam na wymiatanie. :metal

bobesh
02-08-2005, 13:05
Tak sobie siedze i se mysle..kiedys z reszta slyszalem i czytalem na forum peugeota.Czy znacie jakis program dzieki ktoremu po instalacji na laptopie mozna podpiac za pomoca odpowiedniego przewodu i samemu regulowac gaz?Pamietam,ze chyba takie przewody da sie kupic na allegro,ale nazw programow nie znam.

Bo w zależności jaka instalacja jest inny program. Jakby co Służę programem do ustawiania sekwencji IV gen bigasa.

LaBobas
02-08-2005, 13:10
Tak sobie siedze i se mysle..kiedys z reszta slyszalem i czytalem na forum peugeota.Czy znacie jakis program dzieki ktoremu po instalacji na laptopie mozna podpiac za pomoca odpowiedniego przewodu i samemu regulowac gaz?Pamietam,ze chyba takie przewody da sie kupic na allegro,ale nazw programow nie znam.Kurde ja mam II gen i komp autronic czy jakos tak

Bo w zależności jaka instalacja jest inny program. Jakby co Służę programem do ustawiania sekwencji IV gen bigasa.

mareckis
09-08-2005, 00:03
Jakby ktoś dysponował softem do Autronic Mistra II to polecam się :jezyk1: (na prive):).