PDA

Zobacz pełną wersję : [Antena]MK IV A CB



ojarek
22-03-2008, 15:39
czy ktoś z kolegów montował CB w ww. modelu zwłaszcza modelach hatchback . Do tej pory w mk III kombi miałem na klapie, a tu zachodzę w głowe czy tylko magnes?











edit - trochę nieprawidłowa pisownia :)) - Oktan

GrzegorzD
22-03-2008, 16:23
a jak ASO Forda zapatruje się na uchwyty bagażnikowe? W Fiacie - przynajmniej w BB dowiedziałem sie ze strace gwarancję perforacyjną na ten element...

ojarek
22-03-2008, 22:29
jeżdże i bez problemu zresztą sami w mondeo IV zaproponowali takie samo założenie

pawcio1017
27-03-2008, 19:04
To jak kolega już sie powozi MKIV to niech sie tym pochwali w profilu... :)

keisim
07-04-2008, 23:11
Co prawda montowałem w MKIV kombi a nie hatchback... ale może komuś się przyda:
http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=39594

Antena sprawuje się wyśmienicie, nie widzę różnicy w porównaniu do Alan ML-145 na magnesie.

Zalety: nie za długa, zgrabnie wygląda, nie zawadza - można wszędzie wjechać bez ściągania, nie widać kabla - w całości schowany pod tapicerką
Wady: trzeba wiercić i chwilę popracować

Woytas
27-05-2008, 12:29
jeżdże i bez problemu zresztą sami w mondeo IV zaproponowali takie samo założenie


rozumiem , ze masz miałeś w MKIII uchwyt typu SF40 KF150 gdzie on wlazł i czy nie obijał lakieru ?

Exodos
28-05-2008, 15:34
a jak ASO Forda zapatruje się na uchwyty bagażnikowe? W Fiacie - przynajmniej w BB dowiedziałem sie ze strace gwarancję perforacyjną na ten element...

Bo nie umiesz z nimi rozmawiać, kumplowi też się tak pluli w Pandzie, ale jak powiedział to i owo to zmienili zdanie.

ojarek
22-07-2008, 00:04
uchwyt wlazł na dolnym rogu klapy i nie ocierał nigdzie. Bacik oczywiście 1,5 m i jeździłem teraz jednak w mk IV nie zamontowali na klapie , bo jest tak wyprofilowana, że nie ma gdzie wcisnąć więc założyli magnes misouri ( nie wiem czy dobrze napisałem , ale każdy wie o co chodzi). Pochwalcie się koledzy gdzie położyliście radyjko. Mi zamontowali w schowku w podłokietniku, także na postojach grucha do schowka i nic nie widać, ale poza tym kupiłem takie szpejo słuchawkę z mikrofonem podpiołem do radia i zasuwam nie używając gruchy. Wygodne, ale ciągnie człowieka do gruchy.

Piotr22
03-08-2008, 16:23
ja zamontowałem CB po lewej stronie na przykrywie od małego schowka w ktorym jest złącze diagnstyczne .

tomgol
03-01-2009, 15:47
a ja mam tak zamontowane. Poniżej link do FCP ponieważ tam jestem klubowiczemi i udostępniałem foto montażu
http://forum.fordclubpolska.org/viewtopic.php?f=14&t=53264

Brodziu
04-01-2009, 13:03
A ja mam zamontowane na SF-35 na klapie między szybą a kloszem lampy tylnej inie ma problemu. Natomiast radio zwyczajnie włożyłem między siedzenie kierowcy a tunel środkowy. Jak dla mnie w niczym mi to nie przeszkadza i jest poręcznie. W MkIII radio miałem też włożone miedzy tunel ale po stronie pasażera i czasem musiałem "szturchnąć" pasażera żeby cos tam pokręcić :)