PDA

Zobacz pełną wersję : Jak oceniacie glosniki Magnaty



LaBobas
29-07-2005, 17:42
Ccialbym poznac opinie tych co testowali lub maja te glosniki.Wiem,ze juz miedys ktos o nich pisal ale nijak nie moge znalezc zadnego info.Akurat w media jest promocja i tak sone o nich pomyslalem bo moje fabryczne umieraja.Zauwazylem ze maja rozmiar 16,5 mm a nie 16.Czy to w czyms przeszkadza?Czy te glosniki wejda schowaja sie w drzwi?Wiem ze wchodza do mondiego elipsy,wiec pewnie trzeba bedzie przejscie zrobic ,ale tez ktos tu pisal ze zrobil bez.Czekam na wasze sugestie. :metal

davcio
29-07-2005, 18:57
Co do Magnatów to nie moge powiedziec zlego slowa !!
Mam u siebie co prawda 20 w Renufce ale tak zapinaja z Pioneerem ze sie wszyscy dziwia !! Mysle ze te pieniadze to nie jest glupia sprawa !!
A konktretnie ile kosztuja ??
Pozdrawiam :terefere:

LaBobas
29-07-2005, 21:25
Co do Magnatów to nie moge powiedziec zlego slowa !!
Mam u siebie co prawda 20 w Renufce ale tak zapinaja z Pioneerem ze sie wszyscy dziwia !! Mysle ze te pieniadze to nie jest glupia sprawa !!
A konktretnie ile kosztuja ??
Pozdrawiam :terefere:100zl

larky
31-07-2005, 01:43
Ja mam Magnaty w podanym przez ciebie rozmiarze. Dokładnie Magnaty Bull Power 216 dwudrożne z odseparowanym głośnikiem wysokotonowym. zainstalowałem to dokładnie wg instrukcji z czeskiej strony mondeo (link niżej). Będziesz tylko potrzebował przejściówek, które musisz zrobić sam z płyty MDF albo kupić np. w Norauto. Jezeli chodzi o brzmienie to dla mnie są bardzo dobre jak ze te pieniądze.

http://mtw.fordclubs.org/article.php?article=84&rubrik=1