PDA

Zobacz pełną wersję : audio sprzęcik .. mocny basiik kto ma w swoim mondziu ..



damiaanos
31-07-2005, 00:07
witam ..
kto ma jakis fajny sprzęcik w mondku ze dobrze słychać go na okolice .. tzn chodzi mi o coś takiego bo mam Mk1 w środku mi gra iście totalny odjazd bass czuje na nogach pod pedałami natomiast na zewnątrz KUPA coś słychać ..ale ogólnie kupa .

kupiłem tubkę Jbl 3000 ctx versia decade... teraz musze kupic pod to wzmachol .. z przodu mam 2 głosniczki owale 2 drożne Bm w półce dwa Bm bass .. i syczki .. za sterami sony cdx-l480

wypowiedzcie sie cos w tej kwesti ..

aaa wczesniej miałem tube magnat bull power 300 .. i wzmacka soundwave 4x200 z czego tylko 2 kanały w nim chodziły bo to po okazji kupiłem .. teraz mam zamiar magnata 500 w kupic w media za 400 ;- 2x250 mysle ze pod tą tube wsam raz .. raz ze any wzmacholek dwa ze ..wygląd czaderski ..
pzdr

fuel111
31-07-2005, 08:24
No to tylko zimny łokieć i na laski.. :))

sorki ale od kiedy panel zgubiłem to nie mogę sobie swego posłuchać. :)

damiaanos
31-07-2005, 13:01
No to tylko zimny łokieć i na laski.. :))

sorki ale od kiedy panel zgubiłem to nie mogę sobie swego posłuchać. :)

wiesz mi nie chodzi o szpan .. bo ja nie gram dla szpanu tylko chodzi o to ze jak juz gra to zeby grało XXXX i w srodu i na zewnątrz dlatego pytam czy ktos ma taki efekt i w jaki sposób uzyskał go


pzdr

fuel111
31-07-2005, 17:18
Ja mam skrynię i wzmacnicz do niej i instalację poprowadzoną, tylko ten panel :wall: :wall:

kamil87
31-07-2005, 21:58
ja tka samo mam zamiar wsadzic cos konkretnego do mojego esteka wizualnie nie mam zamiaru nic w nim robic superowo wyglada tak jak jest i teraz trza pomyslec nad czyms z audio;) :)

Truszek
01-08-2005, 09:41
Oryginalne radio i takie same głośniki z tyłu, z przodu się rozsypały wię całem najtańsze JBL z M.M. :) A do tego ... w quferqu BUSZMEN 300W i taka sama ruhra basowa :satan:
Gra sympatycznie :))

damiaanos
01-08-2005, 10:59
Oryginalne radio i takie same głośniki z tyłu, z przodu się rozsypały wię całem najtańsze JBL z M.M. :) A do tego ... w quferqu BUSZMEN 300W i taka sama ruhra basowa :satan:
Gra sympatycznie :))

jak masz rozciszone bardzo pozamykane drzwi i wyjdziesz na zewnątrz tez ostro sie przedostaje czy raczej w środku gra super a na zewnątrz juz nie ?

pzdr

RWalentynowicz
01-08-2005, 11:37
Żyj i daj żyć innym. Szlag mnie trafia gdy taki jeden z drugim jadą autem i cała okolica musi słyszeć, że on właśnie się jakimś Umcyk, Umcyk System zasłuchuje. Więc zaklinam Cię nie rób tego innym użytkownikom dróg, bo mogą mieć odmienne preferencje muzyczne jak Ty. Cokolwiek słuchasz, słuchaj dla siebie. Jest jeszcze aspekt bezpieczeństwa na drodze, ale to już inna sprawa...
No offence
Pozdrawiam

PrestoN
01-08-2005, 12:09
haha po co wogole sprzedawales tube
tzreba bylo zostawic bo w mondziaku kupe miejsca wiec sie 2 albo wiecej zmiesci :)
a to juz lepszy efekt bo na kilka wiosek naglosnienie bedzie ;)

damiaanos
01-08-2005, 14:27
Żyj i daj żyć innym. Szlag mnie trafia gdy taki jeden z drugim jadą autem i cała okolica musi słyszeć, że on właśnie się jakimś Umcyk, Umcyk System zasłuchuje. Więc zaklinam Cię nie rób tego innym użytkownikom dróg, bo mogą mieć odmienne preferencje muzyczne jak Ty. Cokolwiek słuchasz, słuchaj dla siebie. Jest jeszcze aspekt bezpieczeństwa na drodze, ale to już inna sprawa...
No offence
Pozdrawiam


yszzz głupoty opowiadacie przyjacielu , bo to jest tak jak u siebie nie gra spoko to sie XXXX z kogoś .. albo mu sie dogryza

total porażka...

Oktan
01-08-2005, 14:40
ze względu na wulgaryzmy autora wątku postanowiłem zamknąć wątek - może to coś nauczy