PDA

Zobacz pełną wersję : opinia o firmie ABART z Wroclawia



Pawi
01-08-2005, 11:25
Czy moze ktos zakladal gaz w firmie abart we wroclawiu
sa jakies opinie na jej temat??
Prosze o jakies info jesli ktos cos wie
Pawi

Oktan
01-08-2005, 15:51
a popytaj kamratów z Wrocławia, może oni coś wiedzą, zapuść priv'y do nich i już (pod warunkiem, że czytają forum :) )

Pawi
01-08-2005, 16:16
ano wlasnie jak czytaja bo cos cicho na forum od ludzi z wrocka:((

Adek
01-08-2005, 17:37
Montowałem w firmie Abart ale w Legnicy to jest filia wrocławskiej firmy i nie narzekam .
http://www.abart.com.pl/firma.php

:metal :metal

PAWLOS
01-08-2005, 19:44
tez instalowałem w adarcie ale w legnicy ogulnie jestem zadowolony potem troche regulacji i smiga (bo duzo palił po za kolejką wiecej problemów narazie nie bylo zrobiłem 13tys km.) :metal :beer:

adam12
01-08-2005, 23:31
Montowałem w firmie Abart ale w Legnicy to jest filia wrocławskiej firmy i nie narzekam .
http://www.abart.com.pl/firma.php

:metal :metal

mam takie pytanko - oni tylko montują czy też sprawdzają silnik przed założeniem instalacji ?

PAWLOS
02-08-2005, 09:25
tylko montują niewiem czy jakas firma wogle sprawdza silnik przed mątazem ewntyalnie pytają czy jest wszystko sprawne i ile pali

Janusz
02-08-2005, 19:36
Witam. Montowałem instalkę we wrocku w tej firmie. wziełem za mało kasiorki na wymiane przewodów i swiec :wall: więc po ich wymianie pojechałem na pierwsze uruchomienie do legnicy. Autko śmiga bez problemów. Można powiedzieć że robiłem instalkę w dwóch miejscach. Firmę polecam.Pozdrowionka :bigok:

Adek
02-08-2005, 22:10
Powiedzcie mi czy w Legnicy ściągneli wam gumę łączącą filtr powietrza z nadkolem bo mi tak . Chcę wiedzieć czy to u nich reguła czy to było przeoczenie i teraz świrują że tak ma być .

Janusz
02-08-2005, 22:42
Powiedzcie mi czy w Legnicy ściągneli wam gumę łączącą filtr powietrza z nadkolem bo mi tak . Chcę wiedzieć czy to u nich reguła czy to było przeoczenie i teraz świrują że tak ma być .
Wiesz ,że nawet nie zwróciłem na to uwagi ,ale jutro zobaczę i dam ci znać.

PAWLOS
03-08-2005, 08:58
a ja niewiem nawet gdzie jest ta guma? :( ale poszukam i napisze

PAWLOS
03-08-2005, 09:01
Powiedzcie mi czy w Legnicy ściągneli wam gumę łączącą filtr powietrza z nadkolem bo mi tak . Chcę wiedzieć czy to u nich reguła czy to było przeoczenie i teraz świrują że tak ma być .
a odali ci tą gumę? bo powinni odawac :pad:

Adek
03-08-2005, 17:29
a odali ci tą gumę? bo powinni odawac

Ze mnie :ass: wołowa i nie zwróciłem na nią uwagi przy odbiorze auta patrzyłem na wszystko tylko nie na brak gumy :wall:
Niby ją trzymają dla mnie i przy okazji mam się po nią zgłosić ale mnie ciekawi czy to ich przeoczenie czy wszystkim ściągają bo mi powiedzieli że ma być ściągnięta .Piszcie czy u was jest czy nie .

PAWLOS
04-08-2005, 22:07
jezeli to ta co ją widac od góry koło alumulatora to mi zostawili :beer:

rember
10-08-2005, 20:26
wiemy juz ze dobze montuja II generacje ale czy ktos zakladal tam juz sekwencje

PPatricko
31-08-2005, 13:59
Założyłem instalkę II generacji u nich we Wrocławiu.

BRC Just
Zbiornik w kole pojemność: 55l - przy pierwszym tankowaniu weszło 45,5l
Czas instalacji: 5h
Cena: 1900zł (raty bez problemu na miejscu)

Podobało mi się, że goście mają:

- duży wybór zbiorników - do przymierzenia na miejscu
- bezproblemowe ustalenie miejsca instalacji centralki w kabinie
- terminowość

To może szczegóły, ale dla mnie ważne. Zakładałem już w kilku autach gaz i czasem niestety "nie ma dyskusji z fachowcami bo tak ma być i koniec". Teraz wiem, że wszystko można ustalić i to zależy tylko od woli mechaników.

Instalację założyłem w piątek o godzinie 16 i o 4 rano wyjechałem nad morze. W sumie do tej pory przejechałem około 5000 km i nie ma problemów.

Tom_alfik
05-09-2005, 00:06
Mam tę samą instalkę co kolega PPatricko, ale butlę nieco mniejszą - w kombi większa niż 35l wystaje nad podłogę. Zakładałem też w tej firmie i jestem zadowolony :)

piatek77
24-09-2005, 11:12
Zakładalem niedawno w ich filii w legnicy i na razie mam mieszane uczucia. Powiercili mi dziury w kolektorze nie tam gdzie trzeba potem je pozaslepiali i zrobili drugie. Silnik chodzi nierówno na wolnych obrotach.

PAWLOS
24-09-2005, 15:55
Zakładalem niedawno w ich filii w legnicy i na razie mam mieszane uczucia. Powiercili mi dziury w kolektorze nie tam gdzie trzeba potem je pozaslepiali i zrobili drugie. Silnik chodzi nierówno na wolnych obrotach.
to ci kaszane Edited by basil* mi tez niby chodził dobrze ale jak grzebałem przy aucie to zobaczyłem jaką kaszne robią musiałem wszysko poprawiac po nich :beer:


Nie przeklinaj ! :yel:

PPatricko
24-09-2005, 17:00
Hmmm... więc jak czytam ostatnie posty to widzę, że dobrze zrobiłem jadąc do centrali do Wrocławia. Właśnie miałem takie obawy, że w nowym oddziale coś może być nie tak jak trzeba... Ja na Wrocław nie mogę narzekać, przynajmniej narazie, ale widać, że z Legnicą coś jest nie tak.

PAWLOS
25-09-2005, 09:21
Hmmm... więc jak czytam ostatnie posty to widzę, że dobrze zrobiłem jadąc do centrali do Wrocławia. Właśnie miałem takie obawy, że w nowym oddziale coś może być nie tak jak trzeba... Ja na Wrocław nie mogę narzekać, przynajmniej narazie, ale widać, że z Legnicą coś jest nie tak.
ja tez nie wiedziałem ze cos jest nie tak bo smiga ponad rok bez problemów ale jak zaczołem grzebac to przy okazji zobaczyłem jak to jest zainstalowane dodam ze jestem pedantem poprostu mogliby sie lepiej przyłozyc (umocowac przewody izolacje itp.)

MARKCD
28-09-2005, 20:36
Cześć.

Zakładałem instalacje we Wrocławiu w abarcie.I musze powiedzieć że z początku nie byłem zadowolony.Na drugi dzień okazało się że ucieka mi gaz z butli (przy zaworze) i przy szynie elektrozaworów.Jak się pytałem czy sprawdzaja szczelność powiedzieli,że nie trzeba bo przy nieszczelności automatycznie się przełączy na benzyne.Totalna bzdura :zly: Pojechałem do nich ze swoim urządzeniem i pokazałem szefostu...przeprosili i zaraz wszysko mi poprawili.Do tej pory wszysko jest ok.Zrobiłem już na niej 5 tys.

Polecam seqent24


Hmmm... więc jak czytam ostatnie posty to widzę, że dobrze zrobiłem jadąc do centrali do Wrocławia. Właśnie miałem takie obawy, że w nowym oddziale coś może być nie tak jak trzeba... Ja na Wrocław nie mogę narzekać, przynajmniej narazie, ale widać, że z Legnicą coś jest nie tak.

PAWLOS
28-09-2005, 21:31
za duzo klijętów mają dlatego kaszane odstawiwją :beer: :beer: :beer:

Lowlander
28-09-2005, 21:57
za duzo klijętów mają dlatego kaszane odstawiwją :beer: :beer: :beer:

Myślę, że masz rację. Przy takim wzroście liczby zakładanych instalacji wiedzą, że i tak znajdą klienta, skoro niektóre firmy nie przyjmują już zapisów na ten rok.

mariusz bryk
26-12-2011, 12:30
18 listopada 2011 montowali mi BRC JUST w VW POLO 1995 mono wtrysk
Po prostu partactwo :
-przewód masowy przeciągnięty przez środek komory silnika nigdzie nie przymocowany.
-korek wlewu zamontowali mi uszkodzony
- pomiędzy mono wtryskiem a mikserem zostawili mi szparę 2-3 mm.
- elektryka pociągnięta na opak ,trochę po izolowana
-do miksera niemieli śrub 10cm to poobcinali nagwintowane pręty i je skontrowali nakrętkami .
-konektorki do przekaźników pozagniatane chyba kombinerkami cyny tez nie widziały .
- o regulacji już nie wspomnę auto pali 11L gazu
-przy wielozaworze zagięli mi przewód plastikowy od gazu .
- estetyka i ergonomia montażu po prostu pomyłka
+ poprosiłem żeby podgięli mi pływak w wielozaworze tankuje 46 litrów gazu.
+ pociągnęli mi plastik pod autem w tunelu tak jak chciałem
+ jedyny właściciel jest poważny miałem okazje z nim rozmawiać .
na szczęście mam prawo oddać im tą instalacje i muszą mi pokryć moje straty
polecam udać się do rzecznika praw konsumenta.
Pracownicy to się nadają ale do klepania lemieszy w pługach rolniczych

Sonic
27-12-2011, 08:43
Ja gaz do swojego auta zakładałem w firmie SPARKO AUTOGAZ kiedyś mieli siedzibę w nasypie koło Wydziału Komunikacji teraz sa na Grabiszyńskiej za Lidlem nigdy problemów z instalacją nie było mimo II gen. a w MKI plastykowy kolektor przeca. Zresztą już nie jedno utko w mojej rodzinie tam zrobili łącznie Passatem 1,8T i śmigają wszystkie aż miło bez awarii i problemów z falującymi obrotami i takie tam. Jak tylko kupie benzynę to napewno u nich będę gazował :)

Gryzon
04-01-2012, 15:12
to nie ukrywam że zrobię mała reklamę ale gościu montuje gaz na ul.fabrycznej nazywa sie Artur i telefon jest do niego 505568514. co do jakości pierwsza klasa jakie fury gazuje to głowa mała dla przykładu dodam że ostatnim autem było maseratti:) powiem że ułożenie przewodów elektrycznych jak i gazowych to profesja, tak je chowa że nie wygląda aby coś było grzebane.