PDA

Zobacz pełną wersję : czy mam podwójne ryglowanie



sylwka
21-04-2008, 10:46
Wg vin pisze że auto jest ze zdalnym otwieraniem drzwi na kluczyku mam strzałkę pojedyńczą i podwójna pojedyńczą mogę tylko otwierać a podwójną zamykać jak czytałam co niektóre posty to ludzie pisali że pojedyńczą strzałką moga też zamykać drzwi czy ja mam coś zrypane czy po prostu nie mam tego podwójnego ryglowania? :niewiem:

Exodos
21-04-2008, 12:18
CHyba coś źle doczytałeś, otwórz auto na jednej strzałce, później zamknij na podwójnej, jak usłyszysz że się auto zamkło to naciśnij jeszcze raz podwójną strzałeczkę, usłyszysz coś podobnego do zamknięcia auta z tym że kierunki dwa razy Ci zamigają, wtedy masz auto podwójnie zaryglowane.

Jak sprawdzić?
Otwórz sobie szybę do oporu, następnie zrób jak wyżej napisane, spróbuj pociągnąć za klamkę wewnątrz auta.

sylwka
21-04-2008, 12:55
aaaaaaaaa no widzisz a ja robiłam tak zamykałam podwójną strzałką naciskając raz przy otwartych oknach (bo chciałam sprawdzic czy mam to podwójne ryglowanie) i nic otwierałam normalnie drzwi od wewnątrz .Muszę spróbować twoim sposobem dzięki za poradę :)

Tyberiusz
21-04-2008, 14:07
podłącze się pod temat, co może być przyczyną nie mrugania kierunków przy podwójnym ryglowania? Samo podwójne działa bez problemu :)

Exodos
21-04-2008, 14:22
A same kierunki działają ? Wsłuchaj się przy podszybiu od strony kierowcy czy słychać klikanie przekaźnika.

BS
21-04-2008, 14:24
podłącze się pod temat, co może być przyczyną nie mrugania kierunków przy podwójnym ryglowania? Samo podwójne działa bez problemu :)


pewno celowy lub przypadkowy brak połączenia na linii centralny=kierunki :satan: albo ... wyprogramowany central...

sylwka
21-04-2008, 20:20
Już mi rygluje podwójnie ale też mi nic nie mruga ale to mi nie przeszkadza czy to mruganie jest takie ważne? :hmm: