PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Gdzie jest immo w MkII i co rozłącza?



Spodzio
14-05-2008, 22:35
Mój Mondi miał prawdopodobnie wyłączone immo bo można go było odpalać kluczykiem bez transpondera. Możliwe żeby po 2 tygodniowej nieobecności akumulatora w samochodzie immo zaczęło samo działać? Chyba nie, ale co o tym sądzicie? Próbuję wykluczyć usterkę sterownika silnika i brakuje mi pomysłów, jak poprawić sobie nastrój :wall:

maniek_
14-05-2008, 22:47
W Mondkach bywaly Immo Bosha które lubily siadac, byc moze wczesniejszy wlasciciel je odlaczyl

Speedo
15-05-2008, 09:18
albo "odlaczyl" staropolskim sposobem przyklejajac stary klucz tasma gdzies pod deska i dorobil nowy bez immo bo taniej ;) i jak odlaczyles aku na 2tyg to cos sie rozprogramowalo, zapomnialo ten kluczyk z pod deski...

BS
15-05-2008, 10:12
nie powinno niczego zapomnieć .. ale może ... immo się wyprogramowuje z kompa -jeżeli jest to takie immo w kluczyku ... jeżeli takie na pilota (czyli bosch) to się schrzaniło ... musi ktoś do Ciebie przyjechać z komputerem serwisowym i sprawdzić... dioda immo daje jakieś sygnały??

Tyberiusz
15-05-2008, 10:25
A tak w ogóle jak działało to immo na pilota? Do czego ten guzik jest na tym pilocie? Mam to, ale nie działa :)