PDA

Zobacz pełną wersję : dziura przy 1,5k-2k



damga
05-08-2005, 17:23
Mam dość sporą dziurę w mocy w zakresie 1,5k - 2k. Powyzej idzie prawie jak na benzynce, ale przy małych obrotach nie bangla. Co można posprawdzać?

Malutki
05-08-2005, 20:55
Jaką masz instalke? Bo jak 2gen. to jest to raczej normalne, aczkolwiek nie zawsze. A jak 4gen. to raczej nie powinno tak być. Ja ostatnio miałem ogulny spadek mocy i okazało się że spadł jeden z wężyków od podciśnienia. Sprawdź.

damga
05-08-2005, 21:20
Jaką masz instalke? Bo jak 2gen. to jest to raczej normalne, aczkolwiek nie zawsze. A jak 4gen. to raczej nie powinno tak być. Ja ostatnio miałem ogulny spadek mocy i okazało się że spadł jeden z wężyków od podciśnienia. Sprawdź.

Tydzień temu zamontowana 2gen. Pojechałbym do gazownika, ale właśnie na urlop poszedł. A tak na razie testowałem, testowałem i dopiero się coś mondkowi, albo mi poukładało i zauważyłem, że może jednak w tym zakresie obrotów to mógłby na gazie ciut lepiej pracować.

indoman
05-08-2005, 23:30
u mnie po założeniu gazu tak przez pierwszy tydzien autko takze dziwnie jezdzilo mniejsza moc wieksze spalanie czasami gasł przy przejsciu na gaz ale po 300 km wszystko sie ustabilizowalo. moze twoje auto musi sie przyzwyczajic do gazu.

damga
06-08-2005, 00:25
u mnie po założeniu gazu tak przez pierwszy tydzien autko takze dziwnie jezdzilo mniejsza moc wieksze spalanie czasami gasł przy przejsciu na gaz ale po 300 km wszystko sie ustabilizowalo. moze twoje auto musi sie przyzwyczajic do gazu.

Mam nadzieję. Bo za tydzień mam zamiar w tydzień zrobić koło 2200 km na gaziku. A jak ze spalaniem to nie wiem, bo dopiero 140 km zrobiłem

Malutki
06-08-2005, 07:39
Po 1000km trzeba jechać na regulację bo membrany w parowniku się układają. Do tego czsu wszystko jest możliwe.