PDA

Zobacz pełną wersję : [MK2] Jak wyciągnąć - rozłączyć przewody od klimy?? ratunku



invader
26-05-2008, 19:35
Czy idzie wyciągnąć , rozłączyć przewody od klimy, przy tej puszce są one jakoś tak zaciśnięte że można nimi ruszać trzymając puszkę nieruchomo ale nie idzie ich w żaden sposób wyciągnąć, węże mam do wymiany a mam już nowe i nie wiem jak to rozłączyć - czy ktoś coś wie na ten temat ??

POMOCY !!!!!

Jakub
26-05-2008, 23:12
Jedź do speca - taką specjalną maszynką ci rozłączą.

GTomek
04-06-2008, 11:46
potrzebne do tego są specjalne tzw. pierścienie które zakładasz na miejsce łączenia przewodów wciskasz w szczelinę pomiedzy nimi i wtedy rozblokowywuje się. Bez tych narzędzi nie próbuj bo tylko sobie uszkodzisz przewody

pawpor
04-06-2008, 18:50
potrzebne do tego są specjalne tzw. pierścienie które zakładasz na miejsce łączenia przewodów wciskasz w szczelinę pomiedzy nimi i wtedy rozblokowywuje się. Bez tych narzędzi nie próbuj bo tylko sobie uszkodzisz przewody
Te specjalne narzędzia to zazwyczaj ucięta strzykawka :)). Nic się nie bój kup strzykawke (hmm 50ml?) następnie rozetnij ją wzdłuż troszecze "zeskosój" ranty i włóż po rurce do tego pierścienia dosyć mocno, natępnie trzymając "strzykawe" cały czas dociśniętą wyciągnij przewód. To by była cała filozofia na ten temat :bigok: