PDA

Zobacz pełną wersję : [Audio]Problem z radiem



zibi
02-06-2008, 21:21
Witam Kupiłem auto z radiem jednakze własciciel użytkował zupełnie inne tylko przy sprzedaży wstawił oryginalne do MkII. Pojawił sie problem gdyz nie znał kodów jednak kod już mam lecz nie moge uruchomic gdyz pojawia sie napis locked i pod spodem 10 i kod nie wchodzi > Proszę o pomoc

Chinol
02-06-2008, 21:31
Witam Kupiłem auto z radiem jednakze własciciel użytkował zupełnie inne tylko przy sprzedaży wstawił oryginalne do MkII. Pojawił sie problem gdyz nie znał kodów jednak kod już mam lecz nie moge uruchomic gdyz pojawia sie napis locked i pod spodem 10 i kod nie wchodzi > Proszę o pomoc

Pewnie ktoś już grzebał i zablokował radyjko. Nie wiem czy da radę zrobic coś poprzez inny kod odblokowujący czy trzeba będzie grzebać w elektronice, ale niech sie znawcy i profesjonaliści wypowiedzą.Pozdro...

Netoper
02-06-2008, 22:28
Po kilku próbach wbicia złego kodu radio się blokuje.
Zostaw radio włączone przez godzinę (albo dłużej, nie jestem pewien), po tym czasie blokada się usunie i będziesz mógł kod wbić.
Jak chcesz być pewien jaki to czas, to do ASO albo do jakiegokolwiek montera radyjek zatelefoń.

zibi
04-06-2008, 19:15
Radyjko gra i buczy :D jednakże nie pomogło pozostawienie go włączonego, gdyż po pewnym czasie samo sie wyłączało. Zawiozłem go do odblokowania na niepodległości, gdzie odblokowali mi go,choć nie było to takie łatwe gdyż limit prób był wyczerpany, najprawdopodobniej zrestartowali go i znów licznik nabija od 0 :D troszkę $$$ ale za to przyjemność z słuchania wielka :D

Netoper
04-06-2008, 19:52
gdyż po pewnym czasie samo sie wyłączało.
Sorki nie poinformowałem, bo nie pamiętałem tego czasu, radio wyłącza się po 60 minutach jak silnik nie pracuje, chyba że przed tym czasem byle który klawisz się wciśnie.

Chinol
05-06-2008, 22:34
Radyjko gra i buczy :D jednakże nie pomogło pozostawienie go włączonego, gdyż po pewnym czasie samo sie wyłączało. Zawiozłem go do odblokowania na niepodległości, gdzie odblokowali mi go,choć nie było to takie łatwe gdyż limit prób był wyczerpany, najprawdopodobniej zrestartowali go i znów licznik nabija od 0 :D troszkę $$$ ale za to przyjemność z słuchania wielka :D

No to świetnie że już muza gra :)) Pozdro...