PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] climatronik cyrkulacja wewnętrzna ??



wiesiek-k-28
15-06-2008, 23:37
Przy włączonej klimie w ciepłe dni samoczynnie po pewnym czasie załącza się cyrkulacja wewnętrzna, tak ma być ?? Też tak macie ?? Test błędów nie wykazuje...

martinez98
17-06-2008, 18:40
nie zdarzylo mi sie. Wiec chyba cos jest nie tam, moze przekaznik falszuje czy cos i zalacza co jakis czas.

lyssy
17-06-2008, 18:58
Jak automat to automat :)

Sterownik wrzuca obieg wewnętrzny żeby "pomóc" sobie w wychłodzeniu wnętrza - jak samochód postoi na słoneczku to masz jak w banku, że przez pierwsze kilka minut pracy klimy będzie obieg wewnętrzny. Oczywiście w każdej chwili możesz wymusić obieg zewnętrzny - wystarczy włączyć i wyłączyć recyrkulację.

U Ciebie tak jest czy też recyrkulacja włącza się już po jakimś czasie działania klimy?

wiesiek-k-28
18-06-2008, 09:05
Nie wiem czy się wyłączy automatycznie bo denerwuje nie szum wentylatorów i prawie od razu wyłączam. Przy następnym samoczynnym załączeniu sprawdzę czy się wyłączy. Ale jak tak ma być to sie przestaje przejmować :-)

Korton555
18-06-2008, 09:09
A czy normalne w mkII ze jak wlaczam obieg zamkniety to od razu mi sie klima zalacza? Troche mnie to denerwuje bo jadac za tirem nie chce wachac spalin, ale klimy mi tez nie potrzeba i za kazdym razem musze ja wylaczac.

lyssy
18-06-2008, 10:19
Tak, normalne.