PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] nadmuch raz dziala a drugi raz znowu nie dziala



gruniu
29-06-2008, 11:32
jak w temacie
zauwazylem ze jak nie dziala to cos cichutko piszczy jakby z wentylatorow

lyssy
29-06-2008, 11:59
Klima półautomat?

gruniu
29-06-2008, 16:30
tak, klima polautomatyczna

lyssy
29-06-2008, 18:50
Wentylator nawiewu w SATCu jest sterowany z modułu elektronicznego znajdującego się gdzieś w okolicy silnika wentylatora. Być może ten mouł daje ciała albo coś z wiązką nie tak.

Zdarzyła mi się parę razy taka "usterka", ale "naprawiła się" sama po kilku-kilkunastu minutach i po tym nawiew działał bez problemów. Przy czym u mnie wszystkie razy występowały podczas silnego deszczu... :hmm:

gruniu
29-06-2008, 20:10
Wentylator nawiewu w SATCu jest sterowany z modułu elektronicznego znajdującego się gdzieś w okolicy silnika wentylatora. Być może ten mouł daje ciała albo coś z wiązką nie tak.

Zdarzyła mi się parę razy taka "usterka", ale "naprawiła się" sama po kilku-kilkunastu minutach i po tym nawiew działał bez problemów. Przy czym u mnie wszystkie razy występowały podczas silnego deszczu... :hmm:

na wlasnie, wczoraj u nas padalo
i tez tak to wlasnie zauwazylem
czyzby gdzies cieklo?

gruniu
08-07-2008, 20:44
cieklo mi i to jak z rynny
zalalo wykladzine z przodu auta
cieklo z szyby na oslone filtra kabinowego, pozniej na wentylator i do kabiny
dorobilem nowa uszczelke i zasilikonowalem
jak narazie wszystko ok

pupek86
04-08-2010, 00:31
Wentylator nawiewu w SATCu jest sterowany z modułu elektronicznego znajdującego się gdzieś w okolicy silnika wentylatora. Być może ten mouł daje ciała albo coś z wiązką nie tak.

Zdarzyła mi się parę razy taka "usterka", ale "naprawiła się" sama po kilku-kilkunastu minutach i po tym nawiew działał bez problemów. Przy czym u mnie wszystkie razy występowały podczas silnego deszczu... :hmm:

kucze, u mnie to samo. popada i nawiew non stop wali na maxa, regulacja siły nie działa. klima półautomat. :zly: