PDA

Zobacz pełną wersję : Instalacja LPG z Holandii



Andrewg
08-08-2005, 17:17
Wiam
Mam prosbe o pomoc przy identyfikacji instalacji LPG.Kupilem jakeis 3 tygodnie temu mondeo 2,0 z 97 roku okd ludzi ktorzy mieszakli w holandii.Samochod ma zalozona "fabrycznie" instalke, i chodzil bez zarzutu az do momentiu jak mechanik zmienial rozrzad i przy okazji ogladal swiece (przy wykrecaniu jedna pekla - nie duzo ale jest peknieta) i chce wymienic swiece i przewody - motorcrafty oczywiscie, no i moze przydala by sie regulacja i przeglad gazu, jednak nie wiem kto mi to moze zrobic a wszdzie pyatja o marke.
Wiem tylko ze na redultorze jest tabliczka czescoiowo nieczytelna i nazwa zaczyna sie na litere :"k........" a sam redktor jest nieprzecietnych rozmiarow jest conajmniej 2 razy wiekszy od reduktorow lowato czy. ma jakies 25 cm srednicy i 15 cm grubosci. Czy ktos wie moze jakie sa instalacje holenderskie lub wloskie charatkteryzujace sie takim wygladem.
Gdzie na slasku mozna zasiagnac opini fachowca w sprawie instalacji gazowych holenderskich.(jakis serwis)
Z gory dziekuje za pomoc

kaz
18-08-2005, 22:44
Proponuje wymiane tego reduktora, to nie jest taki koszt a technika poszla do przodu

pingwin
19-08-2005, 08:29
Prins jest holenderski na ile sie orientuje.

rember
19-08-2005, 20:43
najlepipej zrób zdjecie tego co tam masz pod maska wtedy bedzie troche latwiej zidentyfikowac twoja instalacje

mariusz12879
22-08-2005, 09:08
Moje autko też jest z Holandi z instalką (LPG) VIALLE i jak narazie nie znalazłem fachowca który zechciałby przy tym poszperać.
Problemów z eksploatacją to nie mam , ale kiedyś trzeba będzie to poregulować< tylko gdzie ?
A odnośnie reduktora to w moim jest taki wielki smok.

mareckis
22-08-2005, 23:52
Na K... to może być Koltec. Bardzo dobra instalka holenderska. Zrób dogłębne poszukiwania ekspertów od niej a na pewno będziesz zadowolony.
PS. Kiedyś zasłyszałem że Opel poleca te instalki do swych aut, więc może zachacz telefoniecznie jakies ASO Opla i tam może zasięgniesz informacji.

m-artur
20-10-2005, 00:15
robią instalacje Vialle w warszawie ul. Laurowa 10 firma scs, byłem ostatnio ze swoim Viale 2 gen, podrególowali i tanio policzyli polecam

Andrewg
21-10-2005, 19:31
Witam
Odpowiedzna marke swojej instalacji znalazlem ale okazuje sie ze jest to walsnie instalka VIALLE i to trzeciej generacji i na dodatek taka ktorej sie nie reguluje (reduktorow nowych nie maja w Warszawie bo tam jedynie to robia).No i jestem w kropce bo MO"DO pali juz cora wiecej troche szarpie a ja nie wiem jak mam go naprawic:(((

komandir
21-10-2005, 20:32
Witam!!!
instalacje holenderskie to Koltec lub Vialle.A zalegalizowałeś instalkę?

____________________________________

mk1 1.816v gas Sandomierz