PDA

Zobacz pełną wersję : [Mk1]Sekwencja omvl



kartezjush
04-07-2008, 19:42
Witam wszystkich. Mam instalacje sekw. omvl dream xxl w mondku 2,0l. do dzisiaj smigala jak zloto ale: wyjechalem z domu na stacje (ok 3 km) zatankowale ok 20l i pojechalem dalej (zrobilem ponad 10 km). w pewnym momencie w trakcie jazdy silnik zgasl i tyle. na benzynie odpala i jezdzi bez problemu. na gaz powinienl przelanczc sie pow 2000 obr i temp ok. 50st. teraz gdy chce zeby sie przelaczyl na lpg to auto gasnie. nie wiem gdzie szukac problemu. dodam ze myslalem ze zapchal sie filterek lpg ale jak go odkrecalem to pozadnie syknal gaz (to co bylo w przewodzie z butli do parownika) co chyba wyklucza usterke elektrozaworu.

Exodos
05-07-2008, 00:01
Do wymiany jeszcze filtr fazy ciekłej, u mnie po wymianie dwóch filterków auto nie falowało na wolnych obrotach i nie szarpał jak się mu dożo dało w gaz.

RWalentynowicz
05-07-2008, 01:22
Sprawdź czy wciąż masz czujnik temperatury w reduktorze. Lubi ulegać biodegradacji i wówczas dzieją się takie historie. Ot urok reduktorów REG'a...

kartezjush
05-07-2008, 16:35
a jest mozeliwe zeby tak o sobie padl komp albo wszystkie wtryski? co do czujnika to na centralce zapalaja sie kontrolki od gazu jak przelanczam z beny ale auto od razu gasnie czyli czujnik powinienl byc ok.

niedzwiedz
25-07-2008, 18:48
A jestes pewien jakosci lpg ktore zatankowales? Moze byc paliwo syfiaste i nic dziwnego ze auto nie chce jechac na nim.